آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64144
تاریخ انتشار : 12 آذر 1393 10:42
تعداد بازدید : 1133

جزییات الکامپ بیستم تشریح شد

طلایی: برگزاری الکامپ از تنزل رتبه بین المللی نمایشگاه جلوگیری می کند

بیستمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک (الکامپ) امسال در فضایی بالغ بر 23 هزار متر مربع برپا می شود.

فناوران- رییس مجمع تشکل‎های فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی و مجری برگزاری بیستمین نمایشگاه الکامپ با اعلام این خبر افزود: بخش غربی نمایشگاه بین‎المللی تهران با 10 سالن و همچنین سه سالن از بخش میانی آن به نمایشگاه بیستم الکامپ اختصاص داده شده است.  محمدرضا طلایی افزود: در نمایشگاه امسال فعالان بخش های مختلف حوزه فناوری اطلاعات مانند سخت افزار، نرم افزار، بانکداری و تجارت الکترونیک، دولت الکترونیک، هوش مصنوعی و رباتیک، شبکه و اینترنت و همچنین اپراتورها حضور دارند و محصولات خود را به مخاطبان معرفی می‎کنند.
وی ادامه داد: نمایشگاه امسال دومین دوره ای است که به شکل اختصاصی همه فضای نمایشگاه بین المللی تهران را به خود اختصاص داده و هیچ نمایشگاه دیگری در این مکان همزمان با نمایشگاه الکامپ برگزار نمی شود.وی همچنین درباره حضور فعالان خارجی حوزه فناوری اطلاعات در این نمایشگاه نیز گفت: از آنجا که بیشتر محصولاتی که در این حوزه ارایه می‎شود تولید خارج است بخشی از شرکت‎کنندگان در نمایشگاه امسال را نمایندگان شرکت‎های خارجی یا واردکنندگان این کالاها تشکیل می‏دهند.
به گفته وی تاکنون حضور شرکت‎هایی از کشورهای آلمان، ترکیه، چین، فرانسه، تایوان و روسیه در نمایشگاه قطعی شده است.
طلایی درباره اجرای بیستمین نمایشگاه الکامپ از سوی مجمع تشکل های فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی نیز توضیح داد: تا هفته گذشته سازمان نظام صنفی رایانه مجری نمایشگاه امسال بود اما پس از یک ماه این سازمان انصراف داد و برای آنکه شرکت‎کنندگان در نمایشگاه متضرر نشوند و رتبه بین‎المللی نمایشگاه نیز به دلیل یک سال برگزار نشدن تنزل نیاید، مجمع تشکل‎های فناوری اطلاعات اتاق بازرگانی مسوولیت برگزاری نمایشگاه را برعهده گرفت.
طلایی ادامه داد: البته قطعا کیفیت نمایشگاه امسال با کیفیت ایده‎آل مجمع برابر نخواهد بود اما تمام تلاش خود را برای پابرجایی نمایشگاه خواهیم کرد.
وی همچنین درباره وضعیت شرکت‎کنندگان در نمایشگاه نیز اظهار کرد: ثبت نام علاقه مندان به شرکت در نمایشگاه تا 11 آذرماه ادامه دارد و آنان از سه روز پیش از آغاز نمایشگاه فرصت دارند تا غرفه‎های خود را تحویل گرفته و برای برگزاری نمایشگاه آماده شوند.
نمایشگاه امسال الکامپ از تاریخ 16 تا 19 آذرماه در محل نمایشگاه بین‎المللی تهران برگزار می‎شود و علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه می‎توانند در ایام برگزاری هر روز از ساعت 9 تا 16 از آن دیدن کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :