آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64247
تاریخ انتشار : 15 آذر 1393 11:40
تعداد بازدید : 899

برنامه ای موبایلی برای دریافت خدمات پستی

شرکت پست ایران با هدف درآمدزایی و ارایه خدمات بیشتر به مشترکان در سال جدید به ایجاد 18 سرویس پستی جدید و ارایه بیش از 300 خدمت از طریق این سرویس ها پرداخته است.

ایسنا- سرویس همراه پست یکی از خدمات جدید شرکت پست است که مدیر کل ایجاد توسعه و راهبری سرویس های نوین پستی در این باره گفت: این خدمت پستی در بستر موبایل ارایه می شود و با این هدف طراحی شده که مشترکان برای دریافت بعضی از خدمات پستی نیاز به مراجعه حضوری به باجه های پستی نداشته باشند.
شهرام حی شاد در این باره گفت: سرویس همراه پست به دو صورت اپلیکیشن موبایلی و یا شماره گیری کد #193* خدماتی از قبیل پیگیری محصولات پستی، کارت نظام وظیفه، گواهینامه، کارت موتور، کارت شناسایی خودرو و نرخ ارسال محصول را به مشترکان ارایه می دهد. مدیر کل ایجاد توسعه و راهبری سرویس های نوین پستی با بیان اینکه اپلیکیشن همراه پست در حال حاضر برای نرم افزار اندروید طراحی شده است، افزود: این نرم افزار در حال حاضر قابل دریافت از طریق سایت شرکت پست است. حی شاد همچنین گفت: شماره گیری کد #193* با سیم کارت های همراه اول برای دسترسی به سرویس همراه پست شرکت پست امکان پذیر است و به زودی با رایزنی هایی که با ایرانسل انجام شده قرار است امکان استفاده از این کد روی خطوط ایرانسل امکان پذیر شود. سرویس پست مالی از دیگر سرویس هایی بود که به تازگی از سوی شرکت پست افتتاح شد. این سرویس طی قرار دادی که بین شرکت پست و پست بانک امضاء شده است قرار است تمام خدمات پست بانک را در باجه های پستی کشور ارایه دهد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :