آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64264
تاریخ انتشار : 15 آذر 1393 12:5
تعداد بازدید : 1270

فراخوان مسابقه عکاسی در استانبول منتشر شد

فراخوان جایزه عکس استانبول ویژه عکس های خبری توسط آژانس آنادولوی ترکیه منتشر شد. شرکت در این مسابقه برای عکاسان سراسر جهان آزاد است.این مسابقه در چهار بخش تک عکس خبری، مجموعه عکس خبری، تک عکس ورزشی و مجموعه عکس ورزشی برگزار می شود و آخرین مهلت ارسال اثر برای این مسابقه ۱۱ بهمن ماه ۹۳ است.  یکی از شروط شرکت در این مسابقه این است که  تمامی عکس های ارسالی برای این مسابقه باید در حد فاصل ۱۱ دی ماه ۹۲ تا ۱۰ دی ماه ۹۳ گرفته شده باشند. عکس های ارسالی باید مستند بوده و بدون ادیت و دستکاری ساختاری باشند و ویرایش در حد حداقل تنظیمات نور و رنگ مجاز است.
شرکت در این مسابقه برای تمام عکاسان، البته تمام عکاسان خبری که به صورت حرفه ای در مجلات، روزنامه ها، خبرگزاری ها و سایت ها مشغول کار هستند آزاد است.
شرکت در این مسابقه رایگان است. گفتنی است در هر یک از بخش های مسابقه یک جایزه اول ۸ هزار دلاری، یک جایزه دوم ۳ هزار دلاری و یک جایزه سوم ۱۵۰۰ دلاری اهدا می شود. همچنین یک جایزه ویژه از سوی آژانس آنادولوی ترکیه شامل ۸ هزار دلار هم فقط به یک عکاس اهدا خواهد شد.  برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس istanbulphotoawards.com مراجعه کنید.
   آژانس آنادولوی ترکیه (AA)  یکی از ده آژانس خبری بزرگ دنیاست که روزانه ۲ هزار خبر، ۱۹۰۰ عکس و ۲۵۰ ویدیو از ۸۶ کشور جهان تولید و مخابره می کند. این آژانس خبری که مرکز آن در آنکارا قرار دارد، هم اکنون به هشت زبان ترکی، روسی، انگلیسی، عربی، فرانسوی،  کردی، بوسنیایی و آلبانیایی فعالیت می کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :