آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64509
تاریخ انتشار : 23 آذر 1393 11:12
تعداد بازدید : 610

رونمایی از اپلیکیشن صوتی تصویری آی سیما

آی سیما، نخستین ارایه دهنده سامانه ارم (ابر رسانه ملی) در ایران، از نسخه اندرویدی اپلیکیشن این سامانه در نمایشگاه الکامپ رونمایی کرد.

این اپلیکیشن اندرویدی به مشترکان اپراتورهای تلفن همراه و وایمکس امکان می دهد تا علاوه بر روش های قبلی دریافت سامانه ارم – استفاده از دستگاه آی پی مدیا یا کامپیوتر شخصی - خدمات متنوع و جامع آی پی مدیا را در دستگاه های تلفن همراه و تبلت نیز دریافت کنند.
آی سیما اعلام کرده است که در حال حاضر استفاده از اپلیکیشن اندرویدی خود و سرویس سامانه ارم، رایگان است و تنها در هنگام استفاده از محتواها، از حجم ترافیک کاربران مصرف خواهد شد.سامانه ارم و آی پی مدیا، رسانه جدید است که انواعی از رسانه های مختلف (از شبکه های تلویزیونی و رادیویی تا فیلم و سریال و موسیقی و آواهای مذهبی و ویدئوهای آموزشی و اپلیکیشن های کاربردی) را در یک رسانه، تجمیع نمود ه است. هم اکنون 30 شبکه تلویزیونی، 23 شبکه رادیویی و تعدادی شبکه تلویزیونی مخصوص این سامانه ، توسط «آی سیما» عرضه می شوند که امکانات جانبی بسیاری در کنار خود دارند.
یکی از مهمترین این امکانات، ابزار «ماشین زمان» است که برنامه های تمام شبکه ها را به سادگی تا 12 ساعت به عقب بر می گرداند. همچنین کاربران به آرشیو یک ما هه گذشته شبکه ها دسترسی دارند و می توانند برنامه های دلخواهشان را مخزن بزرگ این سامانه بیابند و به تماشا بنشینند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :