آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64512
تاریخ انتشار : 23 آذر 1393 11:16
تعداد بازدید : 635

جدیدترین ایستگاه کاری ایسوس برای انیماتور ها

ایسوس جدیدترین مادربورد خود را برای انیماتورها به بازار معرفی کرد.

فناوران- این مادربورد که Z10PE-D8 نام دارد بر مبنای چیپست C612 اینتل طراحی و به دو سکوت پردازنده مجهز شده است که از خانواده پردازنده های Xeon E5-2600 پشتیبانی می کنند. این مادربورد به چوک های حرارتی Beat Thermal، ماسفت های Dr.MOS، خازن های 12K و کانکتورهای ProCool  اختصاصی ایسوس مجهز شده است که نشان می دهد Z10PE-D8 با بهترین تجهیزات و با هدف صرفه جویی در مصرف انرژی طراحی و ساخته شده است.
مادربوردهای SS EEB (Server System Infrastructure Enterprise Electronics Bay) جدید ایسوس از فضای ذخیره سازی بالا شامل کارت ASUS PIKE II و قابلیت پشتیبانی از دستگاه های PCIe 3.0 x4 M.2 برخوردار هستند. این مادربوردها از مزایای ASUS Q-Code Logger برای مراقبت ساده تر و Dr. Power LED برای مشاهده وضعیت های نامتعارف برق سیستم نیز بهره مند هستند.
مادربورد Z10PE-D8 به ساختاری مجهز شده است که بتواند حداکثر از چهار کارت گرافیکی دو اسلات  پشتیبانی کند. هر دو ساختار 4-Way  NVIDIA GeForce SLI و AMD CrossFireX توسط این مادربورد ایسوس پشتیبانی می شوند. بنابراین Z10PE-D8 بهترین انتخاب برای آن دسته از کاربران حرفه ای است که به کارهای گرافیکی قدرتمند طراحی، مدل سازی و تحقیقات پزشکی و همچنین استفاده از اپلیکیشن های شبیه سازی و رندر که نیازمند قدرت پرداز شی بالا هستند. علاوه بر این با برخورداری از هفت اسلات PCIe 3.0، این مادربورد امکانات لازم برای پیکر بندی RAID، کارت های حافظه SSD، کارت های ضبط ویدئو و سایر تجهیزات پر سرعت را فراهم می آورد.
مادربورد Z10PE-D8 کانکتور برق ProCool را که توسط ایسوس طراحی شده است را در اختیار دارد. ProCool نسبت به کانکتورهای برق رایج، تفاوتهای زیادی دارد و بهترین و مطمئن ترین اتصال را به مادربورد تضمین می کند. این طراحی قوی تر است و در مصرف انرژی دستگاه نیز تاثیر دارد و مقاومت کمتر، پراکندگی بیشتر گرما و دمای عملیاتی خنک تر را فراهم می سازد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :