آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6459
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1390 1:15
تعداد بازدید : 532

معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد خبر داد:

حضور ناشران الكترونیكی در بیست وپنجمین نمایشگاه كتاب تهران

رییس شورای سیاستگذاری بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران از حضور ناشران الكترونیكی در نمایشگاه سال آتی، به منظور تقویت نشر كشور در حوزه مجازی خبر داد.

معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی-  این مجموعه در نظر دارد با توجه به فضای موجود نمایشگاهی امكان حضور ناشران الكترونیكی (كه با مجوز معاونت امورفرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی فعالیت می‌كنند) را مهیا سازد.
بهمن دری در جلسه شورای سیاستگذاری بیست وپنجمین نمایشگاه بین المللی كتاب تهران، با اشاره به درخواست ناشران الكترونیكی برای حضور دوباره در نمایشگاه و ضمن موافقت با حضور ناشران الكترونیكی در آن گفت: ناشرانی كه صرفا فعالیت آنها كتاب است، می‌توانند برای عرضه آثار و دستاوردهای نشر خود در نمایشگاه شركت كنند.

 جنگ آینده، جنگ سایبری است
معاون امور فرهنگی وزیر ارشاد با بیان آنكه جنگ پیش رو  دیگر سخت افزاری نیست و در دنیای سایبری اتفاق می‌افتد، خاطر نشان كرد: به منظور توجه ویژه به تكنولوژی و بالا بردن اقتدار ملی در حوزه نشر و بهره‌گیری از فنون و علوم روز دنیا و مهیا سازی فضای الكترونیكی برای نشر كشور، با حضور ناشران الكترونیكی در نمایشگاه كتاب موافقت می شود.
رییس نمایشگاه بیست وپنجم كتاب ادامه داد: جایگاه نشر الكترونیكی در معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است. از این رو در نظر داریم به منظور احیای این ناشران و تقویت نشر الكترونیكی در كشور و ساماندهی و رفع نواقص قانونی و بررسی مشكلات این صنف، برنامه ریزی متمركز صورت دهیم. بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی كتاب تهران اردیبهشت ماه سال 91 برگزار می‌شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :