آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 64624
تاریخ انتشار : 24 آذر 1393 11:35
تعداد بازدید : 1223

برگزاری نخستین گردهمایی رایمند رایانه و آتن تایوان

شرکت رایمند رایانه هفدهم و هجدهم آذرماه 93 و در بیست و ششمین سال فعالیت خود و به عنوان نماینده آتن تایوان در ایران، نخستین گردهمایی و نمایشگاه تخصصی دو روزه و نشست هم اندیشی را در تالار جام جم تهران برگزار کرد.


فناوران- شرکت رایمند رایانه نماینده انحصاری محصولات آتن تایوان در این گردهمایی به معرفی محصولات مختلف این کمپانی پرداخته و با ارایه اطلاعاتی مختلف و نمایش محصولات جدید، به بیان توضیحاتی درباره نحوه کاربرد این سری از محصولات و گسترش بازار فروش خود در ایران پرداخت.
در گردهمایی دوروزه این شرکت مدیران و کارشناسان فناوری اطلاعات و بخش فنی حاضر در مراسم از نمایشگاه تخصصی رایمند رایانه نیز بازدید کردند و با راهکارهای شرکت آتن تایوان آشنا شدند.
در نشست هم اندیشی این دیدار کارسیک نارا مدیر منطقه ای خاورمیانه و شرق آسیا و کریس هان مدیر بخش فروش ایران به عنوان نمایندگان فروش شرکت آتن تایوان به بیان توضیحات و پاسخ گویی به سوالات مدعوین درباره توانمندی ها و دستاوردهای نوین آتن و معرفی آخرین راهکارهای فنی درباره محصولات ویژه کنترل صدا و تصویر فناوری این شرکت پرداختند.
شکرالله قلی زاده مدیرعامل شرکت رایمند رایانه توضیحاتی درباره جدیدترین شرایط اخذ و پذیرش نمایندگی ارایه کرد و اظهار داشت: در یک فضای رقابتی سالم می توان نمایندگی هایی به شیوه مدرن تر و تحت شرایط خاص تر داشت که باکیفیت بیشتر پاسخ گوی تنوع محصول به وجود آمده در بازار باشند.
این همایش برای ایجاد تعامل سازنده بین مشتریان و ارایه کنندگان محصول و همچنین مدیران ارشد سازمان ها برپا شد تا فرصتی برای مهیاکردن بستری مناسب برای گفتمان و طرح سوالات و مشکلات پیش روی نمایندگی ها از یک سو و معرفی دستاوردها و راهکارهای جدید از سوی دیگر باشد.
در این همایش دوروزه همچنین دو سخنرانی کلیدی توسط امیرحسین سعیدی نائینی، اولین رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و حمید بابادی نیا، رییس کمیسیون شبکه و امنیت این سازمان ارایه شد.
نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :