آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6470
تاریخ انتشار : 6 اسفند 1390 0:39
تعداد بازدید : 815

فرهاد نیک نفس ، رییس نظام صنفی رایانه‌ای آذربایجان شرقی:

کمیسیون های نصر آذربایجان شرقی نیاز به آسیب شناسی دارد

رییس نظام صنفی رایانه ای آذربایجان شرقی با بیان اینکه در حال حاضر کارگروهی متشکل از چهار نفر از اعضای هیات مدیره بر روی برنامه های جدید این سازمان کار می کنند، گفت: برنامه نصر آذربایجان شرقی تا اردیبهشت ماه سال آینده نهایی خواهد شد.

فرهاد نیک نفس افزود: کارهای بسیار با ارزشی در دو دوره گذشته صورت گرفته است که یکی از مهم‌ترین اقدامات این کارگروه بررسی برنامه‌های هیات مدیره قبلی است.
وی افزود: به طور مثال نصر آذربایجان شرقی نشریه‌ای دارد که شش نسخه از آن در دوره‌های گذشته به چاپ رسیده است و فعال‌تر کردن آن جزو برنامه‌های هیات مدیره جدید است.
وی در مورد فعالیت کمیسیون‌های سازمان نیز گفت: هنوز کمیسیون‌های سازمان تشکیل نشده‌اند. در دوره‌های قبل نیز علاوه بر تلاش‌های انجام شده کمیسیون‌ها فعال نبودند و جلسات آنان منظم برگزار نمی‌شد.وی افزود: باید دلایل فعال نبودن کمیسیون‌ها آسیب‌شناسی شود تا با رویکردی جدید اعضا را مجاب کنیم که در کمیسیون‌ها حاضر شوند.
وی با بیان اینکه آسیب‌شناسی و فعال کردن کمیسیون‌ها نیز از برنامه‌های هیات مدیره نصر آذربایجان است،گفت: اگر این آسیب شناسی صورت نگیرد به همان نتیجه قبلی خواهیم رسید.
وی اضافه کرد: از طرفی برنامه‌های ما نیز هم راستا با برنامه‌های نصر کشور است بنابراین منتظریم تصویری از برنامه سه سال آینده مشخص شود تا با آن همراه باشیم.
به گفته نیک نفس در دوره‌های قبل اقدامات خوبی صورت گرفته است و اتفاق هیات مدیره این دوره روی این نظر است که باید چه کار متفاوتی انجام داد تا شرایط بهبود یابد.رییس نظام صنفی رایانه‌ای آذربایجان شرقی گفت: در واقع باید مدل دیگری همان برنامه‌ها تدوین شود که قابل اندازه‌گیری باشد.
وی افزود: تعامل با دولت یکی دیگر از برنامه‌های سازمان است که به صورت کامل در برنامه به آن خواهیم پرداخت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :