آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6523
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1390 1:5
تعداد بازدید : 453

معاون سازمان فناوری اطلاعات ایران اعلام کرد :

فراخوان شناسایی تولیدکنندگان تجهیزات IT

معاون سازمان فناوری اطلاعات از فراخوان شناسایی تولید و تامین کنندگان محصولات و تجهیزات فناوری اطلاعات از سوی این سازمان خبر داد و گفت: این اقدام با هدف سوق دهی خریدهای حوزه IT به سمت تولیدات داخل انجام می شود.

فارس- علی‌اصغر انصاری از فراخوان شناسایی شرکت‌های تولید کننده و تامین کنندگان محصولات و تجهیزات فناوری اطلاعات (سخت افزار و نرم‌افزار) از سوی سازمان فناوری اطلاعات خبر داد.
معاون توسعه مدیریت شبکه سازمان فناوری اطلاعات ایران افزود: این اقدام سازمان در راستای تحقق اهداف قانون برنامه پنجم کشور، حمایت از صنعت فناوری اطلاعات کشور و اجرای قانون استفاده از حداکثر توان فنی و مهندسی داخل کشور است.
وی ادامه داد: سازمان فناوری اطلاعات ایران با این اقدام تلاش دارد تا خریدهای حوزه فناوری اطلاعات دستگاه‌های اجرایی کشور را به سمت تولیدات داخل سوق دهد.
انصاری گفت: تولیدکنندگان و تامین کنندگان محصولات و تجهیزات فناوری اطلاعات که متقاضی شرکت در این فراخوان هستند باید حداکثر تا هجدهم اسفندماه 90 مدارک خود را به سازمان فناوری اطلاعات ایران ارسال کنند.
معاون توسعه مدیریت شبکه سازمان فناوری اطلاعات ایران تاکید کرد: اظهارنامه متقاضیان باید حاوی فهرست تولیدات مربوطه و مشخصات فنی دقیق محصول باشد و نیز اسناد دال بر ظرفیت، توان تولید و تایید فنی دریافت شده از مراجع ذی‌صلاح، نیز ضمیمه شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :