آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6531
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1390 1:23
تعداد بازدید : 499

گردهمایی نمایندگان فروش GFI در دوبی

نخستین گردهمایی شرکت کامگارد و نمایندگان کانال فروش GFI در فوریه 2012 در دبی برگزار شد.

فناوران - در این گردهمایی موضوعاتی چون معرفی آخرین محصولات، تغییرات آتی برنامه‌های کاری شرکت، برنامه‌های آینده شرکت GFI  و مسایل دیگر مطرح شد و از حضور پررنگ و و همه جانبه نمایندگان خاورمیانه و رشد چشمگیر فروش محصولات GFI  در این حوزه قدردانی به عمل آمد.
بر اساس این گزارش برخی از مباحث مطرح شده در این گردهمایی عبارت بودند از: سیر صعودی تغییرات و رشد چشمگیر شرکت جی‌اف‌آی در سال 2011 که در طی این گردهمایی موضوع تغییرات شرکت در این سال و چگونگی تاثیرگذاری این تغییرات بر روند فعالیت شرکت به دقت مورد بررسی قرارگرفت.
همچنین طرح‌های ارایه شده توسط متخصصان برای پیشبرد و موفقیت برنامه‌های شرکت GFI برای توسعه در سال2012 با توجه به روند تغییرات جهانی نیز در این گردهمایی مطرح و بررسی شد.
از سوی دیگر معرفی کانال‌های جدید و پیشرفته فروش و توزیع شرکت کامگارد و جی‌اف‌آی در طی این همایش، به بحث پیرامون کانل‌های جدید فروش و توزیع شرکت کامگارد پرداخته شد و همچنین به انتقادات و پیشنهادات حضار نیز رسیدگی شد.
همچنین برنامه‌ها و راهبردهای نمایندگان کامگارد و روش پیگیری موضوعاتی پیرامون درخواست‌ها و منافع نمایندگان کامگارد به صورت تفصیلی عنوان شد.
در انتهای گردهمایی مراسم تقدیر و تشکر از نمایندگان برتر با توجه به عملکرد آنها برگزار شد و پاداش هایی به نمایندگان برتر تعلق گرفت.
در طی این نشست که با حضور پر رنگ نمایندگان جی‌اف‌آی همراه بود، محمد مبصری، مدیر عامل شرکت تجارت امن (شعبه ایرانی شرکت کامگارد) اظهار داشت: در حال حاضر تیم جداگانه‌ای به صورت تخصصی، در حال کار کردن بر روی محصولات این شرکت هستند و بدیهی است که با تلاش بی وقفه این متخصصان در مدت زمانی کوتاه، به موفقیت های بیشتری در زمینه ارایه محصولات دست خواهیم یافت.
گفتنی است، علاوه بر حضور نیافتن همه نمایندگان کانال فروش GFI در این برنامه، حدود 75 نفر از نمایندگان از منظقه خاورمیانه موفق به حضور در این گردهمایی شدند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :