آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6534
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1390 1:37
تعداد بازدید : 548

در یازدهمین جلسه هیات مدیره سازمان نصر تهران عنوان شد:

گزارش عملکرد نصر تهران پایان سال 90 منتشر می شود

یازدهمین نشست هیات مدیره نظام صنفی رایانه ای استان تهران عصر با حضور اعضای هیات مدیره در محل دبیرخانه سازمان برگزار شد.

روابط عمومی سازمان- در این نشست، گزارش عملکرد سه ماهه هیات مدیره توسط رضاکرمی ارایه و مقرر شد در کنار گزارش عملکرد تهیه شده، گزارش مالی و بازرس نیز تهیه شود.
پیش‌نویس گزارش کمیسیون‌ها و کارگروه‌های هیات مدیره نیز ارایه شد و همچنین مقرر شد مسوولان کمیسیون‌ها و کارگروه‌ها گزارش‌ها را تکمیل و تصحیح کنند. در عین حال چنین اتخاذ شد که تا پایان سال 90 گزارش عملکرد سازمان نصر تهران برای اطلاع اعضا، منتشر شود.
همچنین به دلیل استقبال اعضا از عضویت در کمیسیون‌های سازمان و به منظور مشارکت بیشتر اعضا در جلسات، کمیسیون‌ها در مورد ترمیم اعضای خود اقدام کرده و مراتب را برای تصویب در هیات مدیره مطرح کنند. برخی از اعضا که در جلسات حضور نمی‌یابند، از فهرست اعضای کمیسیون حذف و نفرات دیگر جایگزین شوند.کمیسیون‌هایی که اعضای آنها نیز کاهش یافته، مصوبه ترمیم اعضای خود را در هیات مدیره اخذ کنند.انتخاب اعضای کمیسیون نشر الکترونیکی از دیگر مصوبات این جلسه هیات مدیره بود که بر اساس آن 15 نفر از متقاضیان عضویت در این کمیسیون انتخاب شدند. مسایل ارز، تحریم و مشکلات به وجود آمده برای تعدادی از اعضای سازمان نیز توسط آزاد معروفی مطرح شد. ایشان به این نکته اشاره کردند که در جلسه کمیسیون شبکه راهکارهایی پیش‌بینی و توصیه‌های ارایه شده مناسب است در این خصوص اطلاع‌رسانی صورت گیرد. تعامل با مسوولان حاکمیتی و دستگاه‌های دولتی از جمله راهکارهای ارایه شده در این خصوص بود.
در ادامه بهناز آریا مسوول کمیسیون افتا برای برگزاری سمینار آشنایی با مدیریت تداوم کسب و کار BS25999 که امروز در محل دبیرخانه سازمان برگزار خواهد شد، توضیحاتی ارایه کردند.
 گزارش برگزاری نخستین نشست شورای مرکزی،  مراحل انتخاب رییس سازمان و  همایش آشنایی با آیین نامه ساماندهی و توسعه رسانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال نیز در این جلسه ارایه شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :