آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6539
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1390 1:49
تعداد بازدید : 503

نوکیا گوشی های هوشمند ارزان تری وارد بازار می کند

شرکت نوکیا تصمیم گرفته است، در چند روز آینده گوشی جدیدی را وارد بازار کند که با سیستم عامل ویندوز فون کار می کند و در مقایسه با دیگر گوشی های هوشمند این شرکت قیمت ارزان تری دارد.

همکاران سیستم- برخی منابع آگاه به رویترز گفته‌اند، نوکیا با گوشی جدید خود قصد دارد بخش بزرگ‌تری از بازار محصولات تحت ویندوز فون را از آن خود کند.
تحلیلگران معتقدند، عرضه گوشی‌های ارزان‌تر می‌تواند موفقیت زیادی برای نوکیا و مایکروسافت به همراه داشته باشد.شرکت نوکیا همچنین قصد دارد در کنگره جهانی موبایل که ۲۷ فوریه در شهر بارسلونای اسپانیا برگزار می‌شود، مدل جدیدی از گوشی‌های لومیای خود را نیز عرضه کند.
گوشی لومیا ۶۱۰ نوکیا نسخه جهانی و جدید لومیا ۹۰۰ به شمار می‌رود.برخی گزارش‌ها نیز حاکی از این است که نوکیا قصد دارد هفته آینده مجموعه جدیدی از گوشی‌های جدید خود را وارد بازار کند.شرکت نوکیا در سال گذشته به خاطر عدم استقبال مصرف‌کنندگان از سیستم‌عامل ویندوزفون مایکروسافت متحمل ضرر و زیان زیادی شد.
قیمت بالای محصولات تحت ویندوز فون در مقایسه با دیگر محصولات یکی از مهم‌ترین دلایل شکست این سیستم‌عامل محسوب می‌شود.بر اساس گزارش‌های منتشر شده، سیستم‌عامل مایکروسافت در سه ماهه چهارم ۲۰۱۱ حدود دو درصد رشد داشته است.
رشد در مقایسه با دوره مشابه سال قبل سه درصد و در مقایسه با چهار سال قبل ۱۳ درصد رشد داشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :