آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6542
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1390 1:56
تعداد بازدید : 451

احتمال افزایش یارانه نقدی در اسفندماه

خبرهای شنیده از برخی دستگاه های دولتی حاکی است، احتمالا یارانه نقدی اسفند ماه افزایش یافته و فاز دوم هدفمندی یارانه ها نیز از سال آینده کلید می خورد.

بانکداری نیوز- فاز اول هدفمند سازی یارانه‌ها از آذرماه سال گذشته کلید خورد و با اجرای این قانون ماهانه 45500 تومان، به هر ایرانی یارانه اختصاص یافت.
اجرای فاز دوم هدفمندسازی یارانه‌ها طی ماه‌های گذشته چندین بار از سوی مسوولان وعده داده شد و رییس جمهوری نیز پیش از این از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها در سال جاری خبر داده بود.
در عین حال مسوولان دولتی به ویژه وزیر امور اقتصادی و دارایی نیز تاکید کرده بودند که قبل از اجرایی شدن فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها و افزایش قیمت حامل‌های انرژی، میزان یارانه نقدی افزایش خواهد یافت.
یک مقام مسوول دولتی در این زمینه به فارس خبر داد که احتمالا یارانه نقدی اسفند ماه بر اساس فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها پرداخت می‌شود، بنابراین رقم یارانه اسفندماه بیشتر از ماه‌های قبل از آن خواهد بود.
وی با تاکید بر این مساله که هنوز افزایش یارانه‌ها قبل از سال قطعی نشده و در حد احتمال قوی است، افزود: قطعا اجرای فاز دوم قانون هدفمند کردن یارانه‌ها و افزایش قیمت‌ها در سال ۹۱ خواهد بود ولی احتمالا یارانه نقدی اسفند ماه در نیمه دوم این ماه پرداخت می‌شود و رقم یارانه نقدی آن نیز بیش از 45 هزار و 500 تومان کنونی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :