آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 65786
تاریخ انتشار : 14 دی 1393 11:57
تعداد بازدید : 615

بدون تیتر

سرهنگ باقری معاون عملیات فرماندهی حفاظت سپاه از خنثی سازی آخرین عملیات ترور یکی از دانشمندان هسته ای توسط صهیونیست ها با اقدام به موقع حفاظت سپاه خبر داد.

 تحلیلگر العربیه در گزارشی پیرامون سال ۲۰۱۵ برای ایران نوشت: به دلیل عمق زیاد اختلافات بین ایران و ۵+۱، توافق نهایی هسته ای در سال ۲۰۱۵ عملی نخواهد شد».
 نماینده مردم مشهد در مجلس با بیان اینکه کمیسیون اصل 90 به استاندار در مورد تخلفات پدیده تذکر داده بود، گفت: به عقیده بنده ریشه این تخلفات همان غفلت دستگاه های اجرایی و نظارتی و در نهایت فساد اداری است.
 یک منبع آگاه ادعای آسوشیتدپرس مبنی بر حصول توافق بین ایران و آمریکا که بر اساس آن تهران مواد هسته ای خود را به روسیه انتقال می دهد را مضحک و جوسازی مغرضانه رسانه ای خواند.
 رئیس سازمان غذا و دارو گفت: سیاست کاهش وابستگی به واردات دارو را به تازگی آغاز کرده ایم، البته برنامه ریزی های این سیاست از سال گذشته طراحی شده اما به دلیل شرایط ویژه ای که در آن زمان وجود داشت، اکنون دنبال می شود.
  رئیس کمیسیون عمران مجلس از ورود خانه ملت به پرونده پدیده خبر داد و مطالبه مردمی را علت ورود نمایندگان به این پرونده عنوان کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :