آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6583
تاریخ انتشار : 8 اسفند 1390 9:58
تعداد بازدید : 588

به‌روزرسانی آندرویید 4 روی تبلت ایسوس

کاربران ترنسفومر بستنی حصیری می خورند

شرکت ASUS به عنوان یکی از پیشگامان تولید تبلت در دنیا، به دارندگان تبلتEeePAD Transformer امکان به روز کردن نسخه چهارم آندرویید یعنی Ice Cream Sandwich را فراهم کرده است.

فناوران- تبلت ترنسفورمر یکی از تبلت‌های پر فروش سال 2011 به شمار می‌آید که دارای صفحه کلید قابل جدا شدن بوده و می‌تواند ساعات طولانی شارژ نگه دارد.
ASUS در نسخه جدید آندرویید امکانات متنوع‌تری را در نظر گرفته و اینک کاربران می‌توانند از امکانات جدیدی که به تبلت‌شان افزوده شده است لذت ببرند. نخستین قابلیتی که به چشم می‌خورد امکان دسترسی مستقیم به بخش دوربین عکاسی از صفحه قفل است و دیگر نیازی به باز کردن قفل و سپس انتخاب آیکون نرم‌افزار دوربین عکاسی نخواهد بود.  بخش عکاسی و فیلم‌برداری نیز در نوع خود بهبود یافته و حالا می‌توانید علاوه بر عکاسی پانوراما، عکس‌ها و فیلم‌های گرفته شده را در خود تبلت ویرایش کنید.  امکانات مدیریتی تبلت نیز بهبود یافته است. در نسخه جدید آندرویید می‌توانید با استفاده از Task Manager نرم‌افزار‌های بلااستفاده را ببندید و در صفحه اصلی Home Screen فولدر بسازید.  همچنین در هر جا که باشید می‌توانید با نگه داشتن کلید Power و Volume Down از صفحه عکس بگیرید. در نرم‌افزار مرورگر نیز می‌توان صفحات وب دلخواه‌تان را ذخیره کنید و بعدا آنها را مطالعه کنید.  اما از نکات بسیار حایز اهمیت در مورد نسخه جدید این سیستم عامل بر روی تبلت‌های ASUS می‌توان به بومی‌سازی این سیستم عامل در زمینه پشتیبانی از خط فارسی توسط دفتر ASUS در ایران اشاره کرد. به این صورت کاربران می‌توانند شاهد فونت بسیار زیبای فارسی، صفحه کلید فارسی استاندارد و همچنین ترجمه بسیار روان فارسی منوها باشند.
 لازم به ذکر است که این تغییر در راستای اعطای جایگاه ویژه خط و زبان فارسی و همچنین احترام به مشتریان فارسی زبان صورت گرفته است.  


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :