آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66063
تاریخ انتشار : 21 دی 1393 10:52
تعداد بازدید : 603

فرصت یکماهه رگولاتوری به دارندگان پروانه خدمات ارتباطی

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی برای استفاده از باند فرکانسی 24.05 تا 24.25 گیگاهرتز به دارندگان پروانه ارایه خدمات ارتباطی فرصت داد درخواستشان را ارسال کنند.


فناوران- با توجه به تصویب و ابلاغ ضوابط استفاده از باند باند فرکانسی 24.05 تا 24.25 گیگاهرتز، متقاضیان لینك های نقطه به نقطه رادیوئی می توانند به سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی مراجعه كنند.
براین اساس اداره کل تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی منطقه شمال اعلام کرد: دارندگان پروانه ارایه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات در استانهای تهران، البرز، سمنان و مازندران می توانند با درخواست كتبی از رگولاتوری از لینك های رادیوئی نقطه به نقطه در باند فركانسی 24.05 تا 24.25 گیگاهرتز استفاده كنند.
در همین حال دارندگان پروانه ارایه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات تا یكماه آینده فرصت دارند درخواست كتبی خود را به همراه مدارك لازم كه در درگاه اینترنتی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بارگذاری شده ارسال كنند.
متقاضیان ادامه استفاده از باند 24.05 تا 24.25 گیگاهرتز که تاكنون پروانه ارایه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات دریافت نكرده اند نیز باید در فرصت یكماهه لینك های خود را جمع آوری كنند؛ بعد از به پایان رسیدن فرصت یك ماهه، در صورتی كه لینك ثبت نشده ای یافت شود مطابق با قوانین و مقررات با آن برخورد می شود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :