آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66074
تاریخ انتشار : 21 دی 1393 11:4
تعداد بازدید : 883

توسط هیات اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه‎های صنفی تهران:

ثبت‎نام انتخابات هیات مدیره اتحادیه فناوران رایانه آغاز شد

داوطلبان عضویت در هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران، تا تاریخ 8 بهمن‎ماه سال‏جاری فرصت دارند مدارک خود را برای ثبت نام به صورت حضوری به اداره امور اصناف و تشکل‎های صنفی تحویل دهند.


فناوران- هیات اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه‎های صنفی تهران وابسته به سازمان صنعت، معدن و تجارت طی فراخوانی از داوطلبان شرکت در انتخابات هیات مدیره اتحادیه فناوران رایانه خواست تا هرچه سریع‎تر مدارک خود را تحویل دهند.
در این اطلاعیه آمده است: بر اساس تبصره 1 ماده 6 آیین نامه اجرایی انتخابات اتحادیه‎های صنفی باید انتخابات هیات مدیره و بازرس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران برگزار شود. از این رو از واجدین شرایط عضویت در هیات مدیره و بازرس اتحادیه مذکور دعوت به عمل می‎آید تا در این انتخابات شرکت کنند.
علاقه‎مندان 15 روز فرصت دارند شخصا با دست داشتن مدارک لازم به هیات اجرایی برگزاری انتخابات اتحادیه‎های صنفی واقع در میدان ولیعصر، کوچه ارژنگ مراجعه و ثبت نام کنند.
ثبت نام از داوطلبان از روز گذشته آغاز شده است و تا 8 بهمن ماه ادامه دارد. شرایط داوطلبان حضور در انتخابات اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران عبارتند از تابعیت جمهوری اسلامی ایران ، اعتقاد و التزام عملی به نظام جمهوی اسلامی ایران ، عدم ممنوعیت تصرف در اموال مانند حجر، ورشستگی و افلاس، نداشتن سوپیشینه کیفری موثر وعدم اعتیاد به مواد مخدر (در این خصوص استعلام مربوطه از سوی انجمن نظارت صادرمی‎شود)، وثاقت و امانت ،عدم اشتهار به فساد، داشتن حداقل مدرک تحصیلی دیپلم برای افراد فاقد سابقه عضویت در هیات مدیره اتحادیه (مدرک تحصیلی یا گواهی نامه معتبر از اداره آموزش و پرورش)، حداکثر سن در زمان ثبت نام هفتاد و پنج سال و همچنین داشتن پروانه کسب معتبر دایم. پروانه کسب معتبر پروانه کسبی است که تاریخ اعتبار آن منقضی نشده، صاحب پروانه تغییر شغل نداده و واحد صنفی خود را به غیر واگذار و یا اجاره نداده باشد، واحد صنفی فعال و مکان آن تغییر نیافته باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :