آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66081
تاریخ انتشار : 21 دی 1393 11:12
تعداد بازدید : 622

بدون تیتر

خالص دارایی های خارجی بانک مرکزی در پایان آبان ماه امسال با 0.1 درصد افزایش نسبت به اسفند سال گذشته و 9.3 درصد رشد نسبت به آبان سال گذشته به 167 هزار و 910 میلیارد تومان رسیده است.

  معاون شهردار تهران گفت که فقط چند مغازه تخریب شده و الباقی پلمب شده است و در صورتی که توافق منجر به صدور پروانه شود طبقه ۷ تخریب نمی شود.
  رئیس سازمان زندان ها و اقدامات تأمینی و تربیتی کشور با اشاره به اینکه امروز بیش از ۵۰ درصد مجرمان و زندانیان ما به جرم قاچاق مواد مخدر در زندان هستند، گفت: بیش از ۶۵ درصد زندانیان معتاد هستند.
  دیروز در بازار تهران سکه طرح جدید با 7500 تومان افزایش 996 هزار تومان و دلار با 7 تومان رشد قیمت 3507 تومان به فروش رسید.
  مدیرکل دفتر نظارت بر فرودگاه ها، شرکت ها و مؤسسات هوانوردی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام کرد از اول بهمن ماه امسال فروش بلیت هواپیما با ثبت شماره ملی مسافران الزامی می شود.
  عملیات پرداخت وام ۵۰ میلیون تومانی ساخت و ساز در بافت های فرسوده از ابتدای بهمن ماه امسال در ۲۲ بانک خصوصی و دولتی اجرایی می شود و گزارش ها حاکی از آن است که پیشنهاد دولت برای افزایش اعتبار اعطای وام بازسازی بافت فرسوده در کمیسیون تلفیق در حال بررسی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :