آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66780
تاریخ انتشار : 30 دی 1393 11:13
تعداد بازدید : 796

ارتقای سطح دانش کاربران اینترنت با آموزش مجازی

امکان ارتقای سطح دانش کاربران اینترنت پرسرعت از سوی شرکت انتقال داده‎های آسیاتک و با همکاری موسسه به اندیش فراگیر در 16 رشته به صورت رایگان فراهم شد.

فناوران- از آنجا که آموزش الکترونیکی و مجازی در ایران صنعتی نوپا در آموزش به حساب می‎آید و ضرورت وجود آن در کشور روز به روز بیشتر احساس می‎شود، آسیاتک این امکان را برای کاربران ADSL2+ فراهم آورده تا با ثبت نام در دوره‎های رایگان موسسه به اندیش فراگیر زمینه ارتقای سطح آموزش مجازی کاربران اینترنت را افزایش دهد.    
بنابراین گزارش تمامی کاربران اینترنت با توجه به محدودیت ظرفیت آموزشی این دوره‎ها تنها 15 روز مهلت دارند در این دوره هاي مجازی آنلاین ثبت نام کرده و از 14 رشته شامل مکالمه زبان مقدماتی، مالیات بر ارزش افزوده، فتوشاپ مقدماتی، عکاسی دیجیتال مقدماتی، دکوراسیون برای خانم‎های خانه‎دار، شهروند الکترونیک، حسابداری مالی 1، جاوا مقدماتی، آموزش مقدماتی سپیدار سیستم، مقدماتی اصول طراحی وب،A+، اتوکد مقدماتی، Word و نت ورک از این دوره ها استفاده کنند.
بر اساس این گزارش، علاقه‎مندان به حضور در اين دوره آموزشي مي بايست ضمن تكميل فرم ثبت نام نسبت به ثبت نام در اين دوره آموزشي اقدام کنند.زمان دقيق تشكيل اين دوره ها متعاقبا اعلام می‎شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :