آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66789
تاریخ انتشار : 30 دی 1393 11:40
تعداد بازدید : 825

هوواوی نام Ascend را کنار می گذارد

کمپانی هوواوی که محصولات خود را در دو سری Ascend و Honor ارایه می کند، قصد دارد برند «اسند» را به طور کامل حذف کرده و گوشی های بعدی خود را بدون این نام روانه بازار کند.
فناوران- هوواوی سال ۲۰۱۴ موفق شد سود خود را به شکل چشمگیری افزایش دهد و محصولات سخت افزاری و نرم افزاری فراوانی ارایه کند. گوشی های اسند P7 و Mate 7 با استقبال خوبی از سوی کاربران مواجه شدند و این کمپانی با اعمال تغییراتی در رابط کاربری Emotion UI خود، آن را نسبت به گذشته بسیار کاربردی تر و زیباتر کرده است. این غول چینی در مسیر درستی قرار گرفته و باید ببینیم آیا این موفقیت ها در سال ۲۰۱۵ هم تکرار خواهند شد. رقابت در بازار ابزارهای هوشمند، به خصوص در چین بسیار دشوار شده است.
گوشی های هوشمند این تولیدکننده چینی را با برند Ascend می شناسیم، ولی به نظر می رسد این برند به پایان راه خود رسیده است. بنا به گزارشی از یک منبع موثق چینی، هوواوی دیگر از برند «اسند» استفاده نخواهد کرد. این منبع همچنین اعلام کرده که هوواوی در کنگره جهانی موبایل در بارسلونا، جزییات بیشتری از این موضوع را منتشر خواهد کرد. از سوی دیگر سایت DroidApp هم در بیانیه مطبوعاتی اخیر هوواوی به نکته جالبی پی برده و آن استفاده نکردن از برند Ascend برای بسیاری از محصولات ارایه شده این کمپانی است.
به نظر می رسد هوواوی قصد ندارد، نام دیگری را جایگزین «اسند» کند و هدفش حذف آن است. مشخص نیست که دلیل این تصمیم هوواوی چیست ولی سیاست های جدید این کمپانی در طراحی رابط کاربری نشان دهنده رویکرد ساده تر این کمپانی است و شاید نام گذاری ساده تر محصولات هم در همین راستا باشد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :