آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66791
تاریخ انتشار : 30 دی 1393 11:42
تعداد بازدید : 864

به منظور حفظ جایگاه در بازار موبایل دنیا

سامسونگ مدیر طراحی گوشی هایش را عوض کرد

سامسونگ درصدد ایجاد تحول گسترده ای در طراحی محصولات خود است، اما دامنه تغییرات تنها به استفاده از فلز در گوشی های هوشمند سامسونگ محدود نشده و این کمپانی مدیر بخش طراحی خود را نیز تغییر داد.
فناوران-  براساس گزارش منتشر شده در Korea Herald، لی دون تائه ۴۷ ساله که پیش از این در کمپانی انگلیسی Tangerine کار می کرد، از این پس زمام امور بخش طراحی کمپانی سامسونگ را بر عهده خواهد داشت. جالب است بدانید که تائه در همان کمپانی مشغول فعالیت بوده که جانی آیوی، طراح ارشد اپل، پیش از مهاجرت به کوپرتینو در آن مشغول به کار بوده است.
با توجه به اینکه بخش طراحی موبایل سامسونگ در حال پوست اندازی است و این کمپانی در نظر دارد تا نگرشی نو را در این بخش به کار گیرد، تمرکز اصلی تائه لی در این بخش خواهد بود. وی در مرکز مدیریت طراحی سامسونگ مشغول به کار خواهد شد. براساس اطلاعات منتشر شده، تائه لی مستقیما زیر نظر مدیرعامل سامسونگ فعالیت خواهد کرد و وظیفه وی ارتقا سطح طراحی محصولات این شرکت خواهد بود. با توجه به اینکه سامسونگ ماه ها پیش خبر از تغییرات در طراحی گوشی های هوشمند خود داده، بسیاری در انتظار عرضه نسل جدید گوشی هوشمند پرچمدار این کمپانی در کنگره موبایل بارسلون هستند. انتظار می رود سامسونگ گلکسی S6 را با تغییرات گسترده ای روانه بازار کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :