آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66876
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393 11:28
تعداد بازدید : 1049

استفاده از فضای مجازی برای کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر

معاون کاهش تقاضا و توسعه مشارکت های مردمی ستاد مبارزه با مواد مخدر بر استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد و فضای مجازی به منظور اثربخشی بالاتر برنامه های حوزه کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر تاکید کرد.

روابط عمومی ستاد مبارزه با مواد مخدر
- پرویز افشار در نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد فعال حوزه کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر و روانگردان که در محل این ستاد برگزار شد، با تاکید بر استفاده از ظرفیت سازمان های مردم نهاد در امر مبارزه با مواد مخدر خصوصا حوزه کنترل و کاهش آسیب مواد مخدر در کشور به جهت اثربخشی بالاتر و کاهش هزینه های این بخش، خواستار همکاری بیشتر سازمان های مردم نهاد در حوزه های پیشگیری و مصونیت سازی اولیه و اشاعه خدمات کاهش آسیب در کشور شد.
وی استفاده از فضای مجازی به منظور بهره گیری از نظرات همه متخصصان و کارشناسان صاحبنظر کشور را از برنامه های آتی این معاونت خواند و گفت: می بایست برای اثربخشی و بهبود کیفیت مداخلات موجود در این عرصه اهتمام بیشتری صورت گیرد و از همه ظرفیت ها استفاده کرد.
افشار اظهار امیدواری کرد همکاری موثر سازمان های مردم نهاد، خصوصا در بحث افزایش سطح دسترسی معتادان به خدمات مورد نیاز و همچنین برقراری ارتباط بین سطوح خدمات موجود در حوزه درمان و کاهش آسیب باعث ارتقای خدمات موجود شود.نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :