آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66901
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393 12:7
تعداد بازدید : 779

بدون تیتر

یک روزنامه انگلیسی در گزارشی به گزارش سالانه رئیس جمهور آمریکا به کنگره اشاره کرد و نوشت احتمالاً جمهوری خواهان درخواست اوباما برای به تعویق انداختن تصویب لایحه تحریم های جدید علیه ایران را نادیده خواهند گرفت.
 سرلشکر جعفری در پیامی به مناسبت شهادت سردار محمد علی الله دادی تاکید کرد: سپاه همان طور که در صحنه ی جنگ های گذشته لبنان و فلسطین نشان داده است، تا آخر پای فروپاشی رژیم صهیونیستی خواهد ایستاد.
 رئیس جمهور آرژانتین ضمن اشاره به انتشار دروغ های فراوان در خصوص پرونده آمیا و ایجاد سردرگمی پیرامون آن تأکید کرد: بدون شک احیای این مسئله خطرات و آسیب هایی را به همراه خواهد داشت.
 معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی در مورد حذف یا کاهش یارانه آب و برق پر مصرف ها گفت: این مصوبه گام مثبتی برای کاهش مصرف برق و رعایت الگوی مصرف از سوی مشترکان برق است.
 سخنگوی کمیسیون تلفیق گفت: اعضای کمیسیون تلفیق درآمد مالیات مشاغل در لایحه بودجه را با رشد ۲۲ درصدی حدود ۳۷۸۰ میلیارد تومان مصوب کردند.
 معاون اول رئیس جمهور با تأکید بر اینکه دولت و قوه قضائیه برای رسیدگی به پرونده های زمین خواری در استان های شمالی کشور برنامه ریزی کرده اند، گفت: بدون هر گونه ملاحظه برخورد می کنیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :