آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66902
تاریخ انتشار : 1 بهمن 1393 12:9
تعداد بازدید : 872

هشدار شاپرک درباره تخلف PSP‎ها در نصب کارتخوان

محسن قادری مدیر عامل شرکت شاپرک با بیان اینکه «آغاز دگردیسی شاپرک» نزدیک است از اجرای این برنامه‎هایی گفته که می تواند تغییرات بزرگی در حوزه پرداخت الکترونیکی کشور بوجود بیاورد.

بانکداری الکترنیک - مدیرعامل شاپرک  گفت: اکنون زمان آن فرارسیده است که اقداماتی جدی برای گسترش و بهبود فضای کسب و کار در حوزه پرداخت الکترونیکی انجام گیرد. نمی‎توان و نباید دایره فعالیت و ارایه خدمات شرکت‎های پی اس پی را به سرویس های پرداخت روی پوز، موبایل و اینترنت محدود کرد و باید به سمت تنوع بخشی خدمات حرکت کنیم.
قادری ادامه داد: یکی از اقداماتی که می‎توان انجام داد، گسترش کارت‎های اعتباری است. هم اکنون نیز بانک‎ها کارت‎های اعتباری را به برخی مشتریان خود ارایه می‎دهند اما گستره استفاده از این کارت‎ها چندان زیاد نیست و بسیاری از ظرفیت‎های کارت‎های اعتباری بدون استفاده مانده است. در صورتی که اگر ارایه و استفاده از این کارت‎ها رواج بیشتری پیدا کند، می‎تواند حوزه جدیدی برای شرکت‎های پی اس پی ایجاد کند. قادری گفت: در صورت صلاحدید نهاد ناظر حاکمیتی، بانک‎ها می‎توانند انجام اقدمات لازم برای ارایه کارت‎های اعتباری را به شرکت های پی اس پی واگذار کنند. در واقع بعد از اعتبارسنجی و تعیین سقف اعتبار برای هر مشتری توسط بانک، شرکت پی اس پی می‎تواند مراحل برقراری ارتباط با مشتری، صدور کارت اعتباری، ارایه کارت به مشتری و خدمات پس از ارایه کارت را برعهده بگیرد. به این ترتیب هم هزینه‎های بانک کم می شود هم بانک‎ها  درگیر خدمات غیربانکی نمی‎شوند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :