آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 66986
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1393 11:43
تعداد بازدید : 514

فراخوان پروژه بانک اطلاعات سرمایه گذاری در حوزه ICT

با ایجاد بانک جامع سرمایه گذاری در حوزه ICT تمام مولفه های سرمایه گذاری در این بخش در اختیار متقاضیان قرار می گیرد تا افرادی که تمایل به سرمایه گذاری دارند با آگاهی کافی وارد این حوزه شوند.
فناوران- سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با استناد به تصویب نامه مورخ 88/10/10 به منظور انتخاب مشاور برای تهیه بانک اطلاعاتی سرمایه گذاری در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات اقدام به شناسایی مشاور کرده است. هدف نهائی پروژه این است که تمام مولفه های سرمایه گذاری در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات به صورت بانک اطلاعاتی در اختیار متقاضیان قرار گیرد تا کسانی که تمایل به سرمایه گذاری در این حوزه دارند با آگاهی کافی وارد این حوزه شوند. آخرین آمار از وضعیت سرمایه گذاری های انجام شده در بخش ارتباطات و فناوری اطلاعات نشان می داد که تا سال 91 حدود 61 درصد از سرمایه گذاری های بخش ICT در بخش خدمات، 31 درصد در بخش تولید و 8 درصد در بخش واردات انجام شده است.
سهم حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در تولید ناخالص ملی کشور (GDP) تا پایان برنامه پنجم باید به 2 درصد برسد و برای رسیدن به هدف برنامه پنجم و افزایش سهم ICT در GDP کشور افزایش سرمایه گذاری ها در بخش تولید نسبت به بخش خدمات احساس می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :