آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67295
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393 11:10
تعداد بازدید : 723

اپلیکیشن برای علاقه مندان خبر

اپلیکیشن های متنوعی روانه بازار می شوند تا خواسته و نیاز مخاطبان را پاسخگو باشند اما برخی از این برنامه ها مانند Feedly تنها نگاه علاقه مندان به خبر را به خود جلب می کنند.

خبرگزاری مهر- امروزه با کمک اینترنت می توان از خبرهایی که در گوشه و کنار دنیا رخ می دهند، اطلاع پیدا کرد. خبرهای دورترین کشور و قاره دنیا در کسری از ثانیه در اینترنت منتشر می شود. اما این موضوعات تنها برای کسانی جذاب و قابل توجه است که علاقه مند به خواندن خبر باشند.
فیدلی Feedly نام اپلیکیشنی است که همانند Google Reader عمل می کند اما قابلیت های متفاوت دیگری را نیز به خود اختصاص داده است. این اپلیکیشن روی سیستم عامل هایی مانند iOS و آندرویید نصب می شود.
خوانندگان خبرها شاید یک روزنامه یا پایگاه خبری را تنها برای بخش سیاسی آن مطالعه کنند و بخش اقتصادی را از روزنامه ای دیگر. در نتیجه در طول روز باید به حجم عظیمی از سایت ها و روزنامه ها برای مطالعه اخبار مورد علاقه خود مراجعه کنند
 اما فیدلی این امکان را به خوانندگان می دهد تا تمامی اخبار مورد علاقه شان را در یک پکیج مشاهده کنند.
از قابلیت های فیدلی می توان به مواردی مانند بوک مارک کردن یک خبر برای مطالعه در زمانی دیگر یا به اشتراک گذاشتن خبرهای مورد علاقه تان با دوستان تان در صفحات اجتماعی مانند توییتر یا فیس بوک اشاره کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :