آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67386
تاریخ انتشار : 8 بهمن 1393 11:18
تعداد بازدید : 841

بدون تیتر

مدیر نظارت و صیانت از تولید شرکت دخانیات کشور سهم این شرکت در بازار دخانیات را کمتر از 20 درصد عنوان کرد و گفت: 4000 میلیارد تومان بابت ورود سیگار قاچاق به کشور دود می شود.

  با مصوبه کمسیون تلفیق مبنی بر کاهش حدود 18 هزار میلیاردی درآمدهای نفتی در لایحه بودجه سال آینده، میزان این در آمدها نسبت به رقم پیشنهادی لایحه 25 درصد و در مقایسه با مصوب امسال تا 40 درصد کاهش یافت.
 معاون نظارت بانک مرکزی، صادرکنندگان را عامل تزریق حجم بالایی از ارز به بازار آزاد دانست و از پلمپ شدن صرافی های متخلف خبر داد.
 نایب رئیس کمیسیون اقتصادی گفت: احتمال دارد مجلس به دلیل کاهش قیمت نفت با پیشنهاد دولت مبنی بر عدم افزایش قیمت حامل های انرژی در لایحه بودجه موافقت کند.
 تخلف وزارت ورزش در روند خصوصی سازی باشگاه های استقلال و پرسپولیس وزیر ورزش و جوانان را با اعلام وصول سؤال ملی نماینده فلاورجان به خانه ملت کشاند.
  نمایندگان مجلس به دلیل قانع نشدن از پاسخ های وزیر آموزش و پرورش درباره سؤال نماینده ارومیه، نهمین کارت زرد را به فانی نشان دادند که بدین ترتیب وی دومین کارت زرد خود را از خانه ملت دریافت کرد و در یک قدمی استیضاح قرار گرفت.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :