آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67503
تاریخ انتشار : 11 بهمن 1393 11:38
تعداد بازدید : 731

امروز، آخرین مهلت ثبت‎نام کاندیداهای انتخابات اتاق بازرگانی تهران

کاندیداهای هشتمین دوره انتخابات اتاق بازرگانی تهران تا پایان وقت امروز فرصت دارند مدراک خود را تحویل داده و به صورت حضوری ثبت نام کنند.
فناوران- هشتمین دوره انتخابات اتاق تهران 18 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد و تاکنون از افراد زیادی از صنایع مختلف برای  این دوره کاندیدا شده اند.
دبیرکل اتاق تهران در خصوص دستورالعمل نحوه حضور افراد گفت: انجمن نظارت بر هشتمین دوره انتخابات اتاق‎های بازرگانی، دستورالعمل نحوه حضور افراد را تدوین کرده است و در این راستا ثبت نام اینترنتی برای حضور در انتخابات پذیرفته نیست و حضور الزامی است.
ابراهیم بهادرانی افزود: تمامی دارندگان کارت عضویت و بازرگانی می توانند جهت نامزدی در هیات نمایندگان اتاق تهران حضور پیدا کنند که دارای سه سال سابقه کار بوده و کارت آنان تا تاریخ یازدهم بهمن ماه سال جاری معتبر باشد.
دبیرکل اتاق تهران در خصوص آن دسته از فعالان اقتصادی که در سفرهای خارجی به سر می برند و به صورت اینترنتی ثبت نام کرده اند نیز افزود: ثبت نام اولیه این فعالان اقتصادی می تواند به صورت اینترنتی صورت گیرد، اما باید برای تکمیل ثبت نام حتما در اتاق بازرگانی حضور یابند و فرم های مرتبط را امضا کرده و اثر انگشت خود را به ثبت رسانند.وی تصریح کرد: این طیف از فعالان اقتصادی باید در مهلت مقرر تعیین شده در اتاق حضور یابند و ثبت نام خود را تکمیل کنند، البته اتاق تهران نیز مجری مصوبات انجمن نظارت است و باید دستورالعمل را در نظر بگیرد و دستورالعمل هم الزام حضور فعالان اقتصادی را تاکید کرده است.
به گفته بهادرانی، بعید به نظر می رسد که مهلت ثبت نام اعضا تمدید شود، ضمن اینکه تاکنون استقبال مناسبی از سوی فعالان اقتصادی صورت گرفته؛ اما مهلت قانونی فعلی، تا ساعت 16 تاریخ یازدهم بهمن ماه سال جاری در نظر گرفته شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :