آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67773
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393 11:25
تعداد بازدید : 922

مشترکان خوش حساب مخابرات جایزه می گیرند

شرکت مخابرات استان تهران از اهدای جایزه به مشترکان خوش حسابی که قبوض خود را به صورت غیرحضوری پرداخت می کنند به مناسبت دهه فجر خبر داد.

فناوران- جشنواره خوش حسابی پرداخت غیرحضوری تلفن ثابت از طریق سامانه 2000 به مناسبت دهه مبارک فجر از 12 بهمن ماه آغازشده است.
در این جشنواره 113 جایزه شامل 5 دستگاه خودرو، 36 دستگاه تبلت و 36 دستگاه گوشی تلفن همراه و 36 هدیه ازدواج به مشترکین اهدا می شود. قرعه کشی جشنواره خوش حسابی سامانه 2000 (پرداخت غیرحضوری قبوض تلفن ثابت، گاز، آب، عوارض شهرداری و ...) در تاریخ 27 اردیبهشت سال 94 مصادف با روز ارتباطات و مخابرات انجام می شود.
در این قرعه کشی تمامی شهروندان تهرانی که قبوض تلفن ثابت، همراه اول، برق، گاز، آب، عوارض شهرداری و همچنین شارژ اعتباری همراه اول را در فاصله زمانی 12 بهمن تا 12 اردیبهشت 94 از طریق سامانه 2000 دریافت و یا پرداخت کنند در این قرعه کشی شرکت داده می شوند.
مبنای امتیاز دهی به مشترکین برای شرکت در قرعه کشی منوط به امتیاز کارت بانک است و امتیاز هر کارت به صورت مستقل محاسبه می شود و حداکثر امتیاز موثر در قرعه کشی 50 امتیاز است؛ چنانچه مشترکان کارکرد هزینه تلفن ثابت خود را در هر سیکل تا بیستم همان ماه پرداخت کنند 4 امتیاز و چنانچه تا سی ام همان ماه پرداخت کنند 2 امتیاز کسب خواهند کرد؛ همچنین با پرداخت سایر قبوض از طریق سامانه 1 امتیاز و خرید هر شارژ همراه اول نیز 1 امتیاز دیگر بدست می آورند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :