آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67779
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393 11:35
تعداد بازدید : 940

آفیس برای تبلت های آندورییدی رایگان شد

شرکت مایکروسافت اعلام کرد که تعدادی از نرم افزارهای موجود در مجموعه Office به صورت رایگان برای رایانه های لوحی مبتنی بر سیستم عامل آندوریید عرضه می شود.

همکاران سیستم- به گزارش وبسایتItp، این تصمیم بزرگ ترین شرکت نرم افزاری جهان به گونه ای اجرا می شود که طی آن نسخه های رایگان نرم افزارهای Word، Excel و PowerPoint برای تبلت های آندروییدی عرضه می شود تا با این اتفاق تعداد بیشتری از کاربران جهانی به سمت محصولات مایکروسافت رجوع کنند.
شرکت مایکروسافت همچنین نسخه ویژه نرم افزار Outlook را برای گوشی های هوشمند آیفون و تبلت های iPad عرضه کرد و توضیح داد که نسخه آزمایشی همین محصول را برای آندرویید ارایه کرده است.
سهم مایکروسافت از بازار جهانی محصولات موبایلی چندان قابل ملاحظه نیست و در مقابل آندرویید گوگل و iOS اپل توانسته اند حاکمیت این بازار را در دست بگیرند. منتقدان همواره اعلام کرده اند که اکوسیستم ضعیف مایکروسافت برای ابزارهای موبایلی مهم ترین عاملی بوده که باعث کاهش محبوبیت آن در بازار جهانی دستگاه های الکترونیکی همراه شده است.
 «ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت که سال گذشته جایگزین «استیو بالمر» شد، از همان ابتدا اعلام کرد که آینده این شرکت متکی بر نرم افزار و خدمات خواهد بود و با این وجود اظهار داشت که تمرکز فراوانی را بر دستگاه های موبایلی خواهد
داشت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :