آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67785
تاریخ انتشار : 13 بهمن 1393 11:42
تعداد بازدید : 1093

برگزاری دومین جایزه چالش نوآورانه با حمایت تشکل ICT کشورهای عرب

دومین جایزه چالش نوآورانه” از راه انداری کسب و کارهای شخصی مبتنی بر ICT حمایت مادی و معنوی می کند.


نصر تهران - این سازمان با همکاری انجمن تشکل های فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورهای عرب (اجمع)، دومین دوره جایزه چالش نوآورانه را اسفندماه 93 برگزار می کند.
در این جایزه، همچون اولین دوره برگزاری آن، از طرح های منتخب جوانان ایرانی خلاق در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات که دارای منافع اجتماعی، زیست محیطی و با قابلیت حل مشکلات واقعی هستند،حمایت مادی و معنوی می شود. اولین دوره جایزه چالش نوآورانه، شهریورماه 93 با هدف تشویق و حمایت جوانان ایرانی برای راه اندازی کسب و کارهای نوپای شخصی  برگزار شد و درنهایت 6طرح برگزیده از دید داوران و حضار موفق به کسب جوایز شدند. براساس اعلام کمیته راهبری برگزاری دومین جایزه چالش نوآورانه، حمایت های مالی این دوره جایزه، ویژه اجرا و پیاده سازی طرح های برنده در قالب قراردادهای یک ماهه با مبلغ های 100 تا 150 میلیون ریال متناسب با ویژگی های طرح است. همچنین با توجه به اهداف برگزارکنندگان در راستای حمایت از جوانان خلاق و مبتکر، این قراردادها با شرایطی تدوین می شوند که در آن کلیه مالکیت های مادی و معنوی محصول نهایی متعلق به ارایه دهندگان طرح بوده و برگزارکننده ها در این موضوع منتفع نخواهند بود.  اهدای گواهینامه معتبر به طرح های برنده نیز از دیگر برنامه های دومین جایزه چالش نوآورانه خواهد بود. از این رو، سازمان نصر تهران از کلیه فعالان و جوانان دعوت می کند ایده های نوین راه اندازی یک کسب و کار برمبنای ICT را برای حضور دراین برنامه ارائه کنند. طبق اعلام کمیته راهبری برگزاری این دوره از جایزه چالش نوآورانه، متقاضیان تنها تا 26 بهمن ماه فرصت دارند با مراجعه و ثبت نام در سایت
chalesh.tehrannsr.org طرح های پیشنهادی خود را به منظور حضور در این رقابت ارسال کنند. براین اساس 50 طرح برگزیده از میان طرح های ارسالی در مرحله نخست این جشنواره اجرا شده و موردارزیابی قرار می گیرند و در نهایت کمیته داوران دومین جایزه چالش نوآورانه، 15 طرح برتر را اعلام خواهد کرد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :