آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 67892
تاریخ انتشار : 14 بهمن 1393 11:6
تعداد بازدید : 849

تبلت سرفیس موفق به تسخیر بازار نشد

ظاهرا سرمایه گذاری چند صدمیلیون دلاری مایکروسافت در زمینه طراحی و عرضه تبلت سرفیس 2 چندان موفق نبوده و این امر هم تجربه ای شکست خورده برای مایکروسافت بوده است.
خبرگزاری فارس- کاهش عرضه آنلاین این محصول از سوی مایکروسافت و دیگر سایت ها و همچنین شرکت های خرده فروشی نشان می دهد این تبلت نتوانسته در جلب رضایت کاربران موفق عمل کند.
مایکروسافت بعد از به فروش رسیدن مدل های موجود تصمیمی برای عرضه مدل های تازه و جایگزین تبلت سرفیس نگرفته است و ظاهرا برنامه روشنی هم در این زمینه ندارد.
رخداد دیگری که احتمال توقف ساخت و عرضه تبلت سرفیس 2 مایکروسافت را تقویت می کند،  این است که مایکروسافت برنامه های خود برای به روزرسانی به ویندوز 10 برای این تبلت و دیگر تبلت های تولیدی خود را اعلام نکرده و به نظر می رسد عمر این تبلت به رونمایی از ویندوز 10 نخواهد رسید.
ویندوز 10 قرار است در ماه های پایانی سال 2015 عرضه شود.
این شرکت بارها پرسش های خبرنگاران در مورد آینده تبلت سرفیس 2 را بی پاسخ گذاشته است و باعث شده تحلیل گران به این نتیجه برسند که تبلت سرفیس 2 و ویندوز آر تی ماه های پایانی عمر خود را سپری می کنند. برخی از این افراد می گویند مشکلات فنی و ناکارآمدی ویندوز آر تی نیز در این مساله بی تاثیر نیست و باید منتظر ماند تا مایکروسافت به طور رسمی خبر مرگ تبلت سرفیس 2 و ویندوز آرتی را اعلام کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :