آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68024
تاریخ انتشار : 15 بهمن 1393 11:23
تعداد بازدید : 1043

جدیدترین کارت گرافیکی ایسوس معرفی شد

ایسوس به تازگی کارت گرافیکی جدیدی را معرفی کرده است که نسبت به نمونه های قبلی عملکردی سریع و خنک تر دارد. فناوران- این کارت گرافیک کهStrix GTX 960 نام دارد مجهز به فناوری های انحصاری ایسوس از جمله Direct CU II برای دستیابی به عملکردی سریع و خنک تر و همچنین حذف کامل صداهای مزاحم است.


کارت گرافیکی جدید ایسوس همچنین به Super Alloy Power مجهز شده است که به ثبات و خنک کنندگی کارت کمک می کند.
بهره مندی از فناوری GPU Tweak به همراه XSplit Gamecaster نیز به اورکلاکینگ و انتقال آنلاین تصویر و محتوای چند رسانه ای کمک می کند.
 Strix GTX 960 به یک رابط DisplayPort برای نماش محتوای 4K/UHD نیز مجهز شده است.
این کارت جدید گرافیکی همچنین به صورت پیش فرض توسط  ایسوس اورکلاک شده و فرکانس آن از 1291 مگاهرتز به 1317 مگاهرتز افزایش یافته است و عملکرد چشمگیری در اجرای بازی ها از خود نشان داده است.
 Strix GTX 960 در مقایسه با کارت مرجع در اجرای بازی Assassin’s Creed Unity و Battlefield 4 و همچنین در  آزمون بنچمارک3DMark 11   با وضوح تصویر 1920×1080  تا 12 درصد عملکرد سریع تری را از خود نشان داده است.
کارت گرافیکی Strix GTX 960 به دلیل بهره مندی از فناوری انحصاری DirectCU II می تواند تا 220 درصد در از بین بردن حرارت در مقایسه با کارت مرجع موفق تر عمل کند.
 همین موضوع منجر به 30 درصد افزایش عملکرد در خنک کنندگی و همچنین 3 برابر ساکت تر شدن کارت در اوج فعالیت می شود.
 طراحی سیستم خنک کننده کارت گرافیکی Strix GTX 960 به فناوری 0dB نیز مجهز است که در نتیجه به گیمرها اجازه می دهد که در سکوت کامل و در دمای پایین پردارنده گرافیکی از اجرای انواع بازی ها لذت برند.
کارت گرافیکی Strix GTX 960  همچنین از 5 فاز دیجیتالی بهره می برد که میزان بهره وری مصرف  انرژی را تا 15 درصد بهبود می بخشد، ولتاژ را به صورت هوشمند تنظیم می کند و پایداری و ثبات کارت را تا 2.5 برابر در مقایسه با دیگر نمونه ها افزایش می دهد.
 علاوه بر این Strix GTX 960  به GPU Tweak مجهز شده است که ابزاری انحصاری برای دستیابی به عملکردی مطلوب و کنترل سرعت GPU، ولتاژ و سرعت کلاک حافظه برای پیاده سازی اورکلاکینگ ایمن تر کارت
گرافیک است.
GPU Tweak  شامل نسخه شخصی سازی شده XSplit Gamecastre نیز هست که به کاربران اجازه می دهد که محتوای نمایشگر خود را از طریق اینترنت و به صورت لحظه ای با سایر گیمرها به اشتراک بگذارند.
گیمرها می توانند به راحتی وضعیت سیستم از جمله نرخ فریم، فشار کاری پردازنده دما و بررسی عملکرد سیستم و سایر مشخصات آن را تنها با یک کلیک مشاهده کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :