آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68136
تاریخ انتشار : 18 بهمن 1393 11:1
تعداد بازدید : 920

وزیر ارشاد:

9/5 میلیون نفر در کشور عضو وایبرند

وزیر ارشاد با بیان اینکه ۹/۵ میلیون نفر ازشبکه وایبر در ایران استفاده می کنند، گفت: باید از این پدیده اجتماعی استفاده بهینه و مثبت کنیم.

خبرگزاری مهر
- علی جنتی در نشست اصحاب هنر و فرهنگ اصفهان گفت: علاوه بر این میزان که از شبکه وایبر استفاده می کنند در کشور نزدیک به ۴ الی ۴/۵ میلیون نفر عضو شبکه فیسبوک هستند. در شرایط کنونی استفاده از همه ابزارها اجتناب ناپذیر است و کسی نمی تواند در برابر آن بایستد.
وی ادامه داد: کاربران در برابر برخی از سایت های اجتماعی که هم اکنون فیلتر است از فیلترشکن استفاده می کنند. این یک پدیده اجتماعی است و باید دید چگونه از این پدیده استفاده کنیم.
وزیر ارشاد بیان داشت: ما می توانیم با استفاده از همه این ابزارها فرهنگ و هنر خودمان را به مردم دنیا معرفی کنیم و ارتباطات خودمان را گسترش دهیم. شرط آن این است که ما از نکات مثبت فرهنگی، هنری، سینمای خودمان بگوییم.
وزیر ارشاد در بخش دیگری از سخنان خود گفت: در موضوع اقتصاد خلاق مقصود همان تراوشات ذهنی افراد است. در این راه می توانیم با این تفکرات ارزش مادی دهیم تا در نهایت بتواند نقش موثری در تولید ناخالص داخلی کشور داشته باشد.
وی بیان داشت: امروز نقش ارزشی محصولات فرهنگی و هنری که تحت عنوان اقتصاد خلاق در جهان استفاده می شود سالیانه ۸ هزار میلیارد دلار است و باید در این زمینه کار جدی شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :