آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6823
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1390 0:39
تعداد بازدید : 397

عرضه رایگان نخستين ضدويروس سازگار با Windows 8

شرکت امنيتي Panda Security همزمان با انتشار نسخه آزمايشي Windows 8، جديدترين سيستم عامل شرکت مايکروسافت، از توليد نخستين نرم افزار امنيتي و برنامه ضدويروس سازگار با اين سيستم عامل خبر داد.

خبرگزاري موج- کاربراني که نسخه آزمايشي Windows 8 را نصب کرده باشند، مي‌توانند تا زمان انتشار نسخه رسمي اين سيستم عامل در اواخر سال 2012، نسخه جديد برنامهPanda Antivirus Pro 2012 را نيز به صورت کاملا رايگان نصب و از تجهيزات و اطلاعات رايانه‌اي خود محافظت کنند؛ هر چند، نگارش جديد اين نرم افزار امنيتي با سيستم عامل‌هاي قبلي شرکت مايکروسافت يعني Windows 7 و Windows XP نيز سازگار است.
در همين رابطه آنريک آگوليرا، يکي از مديران ارشد شرکت امنيتي پاندا، مي‌گويد: برنامه‌هاي ضدويروس يک نياز حياتي و ضروري براي کاربران رايانه و اينترنت در سال 2012 به حساب مي‌آيند. سالي که در آن روزانه با انتشار 73 هزار گونه کاملا جديد از بدافزارها و کدهاي مخرب رايانه‌اي مواجه هستيم. بنابراين تصور اينکه کاربران، نسخه آزمايشي Windows 8 را بدون يک برنامه ضدويروس در رايانه خود نصب کنند، اندکي دشوار و غيرمنطقي به نظر مي‌رسد.
وی می‌افزاید: درست به همين دليل ما برنامه ضدويروس پاندا راهمزمان با انتشار نسخه آزمايشي Windows 8، منتشر کرديم تا نياز امنيتي کاربران به نرم افزارهاي امنيتي را برطرف کنيم و از ايجاد مشکلات ناشي از انتشار بدافزارهاي جديد، حملات هک و آلودگي‌هاي ويروسي در طول استفاده از اين سيستم عامل پرطرفدار پ
يشگيري کنيم.
تنها پس از گذشت دو روز از انتشار نسخه آزمايشي Windows 8، اين سيستم عامل بيش از يک ميليون بار بارگذاري و دانلود شده است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :