آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68254
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393 11:14
تعداد بازدید : 1006

راه اندازی سامانه مشاوره آسیب های فضای مجازی

سامانه فوریت های کامپیوتری با ارایه خدمات مشاوره اجتماعی در زمینه آسیب ها و شیوه های صحیح مواجهه با پدیده فضای مجازی آغاز به کار کرد.


ایکنا- سامانه فوریت های کامپیوتری با شماره 9099070729 و با ارایه خدمات مشاوره اجتماعی در زمینه آسیب ها و شیوه های صحیح مواجهه با پدیده فضای مجازی، به طور رسمی آغاز به کار کرد.
این سامانه با هدف ارایه مشاوره های تلفنی در زمینه کامپیوتر و تلفن های همراه هوشمند راه اندازی شده است و یکی از ویژگی هایی که از نمونه های مشابه متمایز می کند، ارایه خدمات مشاوره اجتماعی در زمینه آسیب ها و شیوه های صحیح مواجهه با پدیده فضای مجازی است.
مشاوره اجتماعی از دیگر فعالیت های شبکه ملی فرهنگ است که با هدف ایجاد و تقویت آرامش روانی در سطح جامعه و نیز پیشگیری از آسیب های ناشی از برخورد نامناسب با فضای مجازی طراحی شده است.
سامانه فوریت های کامپیوتری در فاز اول به صورت مشاوره تلفنی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و در فازهای بعدی سرویس خدمات حضوری فعال خواهد شد.
شبکه ملی فرهنگ با برخورداری بیش از 300 مرکز فرهنگی دیجیتال در سطح کشور موقعیت منحصر به فردی را برای اشاعه فرهنگ استفاده از فضای سالم اینترنتی فراهم ساخته است که ایده شکل گیری نیز در همین راستاست.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :