آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68259
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393 11:21
تعداد بازدید : 835

افتتاح پروژه های ICT گلستان با 366 میلیارد اعتبار

هم زمان با دهه مبارک فجر، با حضور وزیر ارتباطات پروژه های بخش ICT استان گلستان با اعتباری بالغ بر 366 میلیارد و 850 میلیون ریال افتتاح و به بهره برداری می رسد. علی اکبر صفدری از افزایش پهنای باند دیتای اپراتورها در استان گلستان به 350 مگابیت برثانیه خبر داد.

فناوران - وی همچنین  ایجاد مسیر پشتیبان ارتباطات ملی استان در مسیر گنبدکاووس- مراوه تپه و بجنورد  را از دیگر پروژه های قابل افتتاح در این استان خواند و گفت: توسعه پهنای باند انتقال اپراتورها، توسعه و تکمیل زیرساخت برق در مرکز گرگان و توسعه شبکه فیبرنوری در مسیر گنبد کاووس چشمه خان به میزان 105 کیلومتر در استان گلستان به بهره برداری می رسد.
مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات گلستان همچنین از افتتاح پروژه های اپراتورهای اول و دوم در راستای ارایه خدمات نسل سوم و چهارم و افزایش کیفیت ومکالمات در این استان خبر داد و گفت: نسل سوم تلفن همراه اپراتور دوم به صورت رسمی در شهر گرگان راه اندازی می شود.
صفدری ضریب نفوذ تلفن همراه در این استان را 4 /53 درصد ضریب نفوذ اینترنت را در 8/37 درصد عنوان کرد و گفت: در تلاش برای گسترش دفاتر خدمات ارتباطی روستایی در استان گلستان هستیم.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :