آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68270
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393 11:42
تعداد بازدید : 770

نمایشگاه نیازهای فناوری شرکت های دانش بنیان افتتاح شد

چهارمین نمایشگاه نیازهای فناوری شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان در دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز به کار کرد.

باشگاه خبرنگاران- همزمان با ایام فجر نمايشگاه نیازهای فناوری شرکت های دانش بنیان مستقر در شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان به منظور زمينه سازی انجام پروژه های دانشجويی و تشکيل گروه های فناوری دانشجويی در شرکت های دانش بنيان دیروز ساعت 9 صبح در تالار شهید آوینی دانشگاه صنعتی اصفهان  فعالیت خود را آغاز کرد و امروز تا پایان وقت اداری به کار خود پایان می دهد.
بنابراین گزارش کسب تجربه کار تیمی و یک خودآزمایی برای راه‎اندازی کسب، تجربه کارکردن در کنار شرکت های دانش‎بنیان توسط دانشجویان از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است. 
همچنین دانشجويان در اين فرصت می توانند با شرکت های فناور در رابطه با ايجاد شرکت های زايشی وارد تعامل شوند و با نحوه راه اندازی کسب و کار دانش بنيان و تجاري سازی ايده های فناورانه خود بيشتر آشنا شده و نیز شرکت ها می توانند از ظرفيت های علمی دانشگاه بهره مند شوند چنانچه این نمایشگاه با همکاری مدیریت نوآوری و تجاری سازی فناوری دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار می شود. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :