آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68271
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1393 11:44
تعداد بازدید : 540

اتاق

ثبت نام بیش از 60 بانوی بازرگان در انتخابات اتاق تهران مشاور امور بانوان وزیر صنعت، معدن و تجارت از ثبت نام بیش از 60 بانوی بازرگان خبر داد و گفت: با برنامه‎های مدون وزرات صنعت، معدن و تجارت، سهم بانوان در عرصه‎های اقتصادی افق 1404 افزایش می‎یابد. سهیلا جلودارزاده رفع هرگونه تبعیض برای زنان در عرصه‎های مختلف شغلی و اجتماعی و افزایش مشارکت آنان را یکی از مهم‎ترین اهداف دولت یازدهم عنوان کرد.


برای پیگیری استرداد مالیات ارزش افزوده
صادرکنندگان مدارک مالیاتی خود را به اتاق تهران ارسال کنند   
صادرکنندگانی که درخواست استرداد مالیات بر ارزش افزوده کالای صادراتی خود را تسلیم اداره امور مالیاتی کرده‎اند اما تاکنون موفق به دریافت وجوه پرداختی و یا پایاپای آن نشده‏اند، مدارک خود را به اتاق تهران ارسال کنند.
فناوران- اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران طی اطلاعیه‎ای اعلام کرد: از اعضا اتاق بازرگانی تهران (صادر کنندگان کالا) که درخواست استرداد مالیات بر ارزش افزوده کالای صادراتی خود را تسلیم اداره امور مالیاتی ذی‎ربط کرده‎اند و تاکنون موفق به دریافت (استرداد) وجوه پرداختی و یا پایاپای آن نشده اند درخواست می‎شود تصویری از سوابق مطالبه استرداد و ضمایم مربوط به شرح جدول ذیل را جهت پیگیری و ارسال به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران به واحد امور مالیاتی اتاق تهران ارسال کنند.

شرایط رای دهندگان انتخابات اتاق تهران اعلام شد
انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران در یازدهمین جلسه خود، شرایط رای دهندگان در انتخابات هشتمین دوره اتاق های بازرگانی را اعلام کرد.
فناوران- این انجمن سه شرط اصلی را برای رای دهندگان در نظر گرفته است. برابر مصوبه انجمن رای دهندگان باید کارت بازرگانی یا کارت عضویت هوشمند دارا بوده، سابقه کارت عضویت یا بازرگانی آنها در اتاق بازرگانی تا تاریخ 18/12/93 حتما بیش از یکسال باشد و در نهایت باید فرآیند تمدید کارت عضویت و یا بازرگانی تا قبل از تاریخ دهم اسفندماه به اتمام رسیده باشد. کسانی که دارای سه شرط اعلام شده توسط نظارت بر انتخابات باشند می توانند در انتخابات هشتمین دوره انتخابات اتاق تهران حضور پیدا کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :