آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6838
تاریخ انتشار : 14 اسفند 1390 1:14
تعداد بازدید : 526

بدون تیتر

معاون وزیر نیرو در امور برق و انرژی با بیان اینکه فروش اوراق مشارکت برای بدهی ها نیست بلکه با این کار می توان سرمایه گذاری لازم را انجام داد گفت: مراحل فروش اموال، اراضی و نیروگاه برای پرداخت پول به پیمانکاران بزرگ در حال انجام است.

  دبیرکل بانک مرکزی با اعلام اینکه اطلاعات کاملی از صندوق‌های قرض‌الحسنه توسط نیروی انتظامی تحویل گرفتیم، گفت: تعداد صندوق‌های قرض‌الحسنه که مجوز فعالیت را از مجاری غیر از بانک مرکزی دریافت کرده‌اند، بین سه تا هشت هزار برآورد شده است و منابع سرمایه‌ای آنها 100 تا 150 هزار میلیارد ریال تخمین زده می‌شود.
  مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با اشاره به احتمال فروش حق‌العمل کاری بنزین در جایگاه‌های سوخت از سال آینده حدف کارمزد فروش بنزین آزاد را تکذیب کرد.
  بعد از مشخص شدن حضور عضو شورای عالی بورس و مدیرعامل کارگزاری رضوی در مجلس، دو فعال دیگر بازار سرمایه هم از همدان و گچساران وارد مجلس شدند تا تعداد فعالان بورسی حاضر در خانه ملت به چهار نفر برسد.
  رویترز اعلام کرد به‌رغم تحریم‌های نفتی علیه ایران یک نفتکش بزرگ ایرانی برای تحویل حدود 5/1 میلیون بشکه نفت به شرکت نفتی شل در بندری در سنگاپور لنگر انداخته است.
  رییس اتحادیه کشوری لوازم خانگی از افزایش 30 درصدی قیمت لوازم خانگی از آذرماه سال گذشته تاکنون خبر داد و گفت: هم اکنون بازار لوازم خانگی مانند بازار سکه شده است و قیمت‌ها روزبه‌روز تغییر می‌کند.
  مدیرکل نشر و ریالی بانک مرکزی از 9 ماهه شدن پیش فروش سکه با همان قیمت 598 هزار و 900 تومان خبر داد. کمره‌ای درباره چرایی تصمیم این بانک برای 9 ماهه کردن پیش فروش سکه تصریح کرد: قبلا رییس کل بانک مرکزی اعلام کرده بود که ظرفیت تولید مد نظر بانک است و هر زمان که ظرفیت‌ها تکمیل شود برای اینکه به تعهد خود پایبند باشیم سررسیدها را تغییر خواهیم داد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :