آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68450
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1393 12:2
تعداد بازدید : 1153

ویزور

نخستین مسابقه عکس نقد فضای شهری برگزار می شود. فروردین، آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس سلامت نیشابور


  نخستین مسابقه عکس نقد فضای شهری برگزار می شود
 معاونت شهرسازی و معماری وزارت راه و شهرسازی نخستین مسابقه سراسری عکس و کارتون با عنوان «نقد فضای شهری» را برگزار می کند. عکاسی-  نقد فضاهای شهری معاصر کشور، با هدف ترویج نگرش کیفی و ارتقای سطح آگاهی جامعه در رابطه با بنا و فضای شهری یکی از مهمترین ماموریت های تخصصی در مباحث شهرسازی و معماری است. نخستین مسابقه عکس نقد فضای شهری با دو هدف کلان ارتقای سطح آگاهی جامعه در مطالبه کیفیت و حساسیت نسبت به حقوق شهروندی مرتبط با بنا و فضای شهری و ترویج نگاه کیفی به طرح های اجرایی و برنامه های ساماندهی و سیاست گذاری ها در حوزه شهر و بنا، با ماهیت پژوهش محور برگزار می شود.  موضوع محوری این مسابقه «نقد فضای شهری» یا هنجارها و ناهنجاری های فضاهای شهری است که این عنوان کلی به دو بخش «سیما و منظر شهری» و «زندگی در فضای شهری» تفکیک شده است. 
علاقه مندان به شرکت در بخش عکاسی این مسابقه می توانند در یک گروه از گروه های عکاسان حرفه ای یا تجربی شرکت کرده و در هر یک از بخش های دوگانه (سیما و منظر شهری و زندگی در فضای شهری) حداکثر ۵ اثر (درمجموع ۱۰ اثر) ارسال کنند. 
آخرین مهلت دریافت آثار پنجشنبه ۱۴ اسفند ۹۳ تعیین شده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به سایت www.jvhonar.comمراجعه کنید.
   فروردین، آخرین مهلت شرکت در جشنواره عکس سلامت نیشابور
دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شهرستان نیشابور با هدف ارتقای سطح آگاهی جامعه در زمینه سلامت عمومی و مفاهیم بهداشت، نخستین جشنواره ملی عکس سلامت را برگزار می کند و تا فروردین ماه پذیرای عکس های شرکت کنندگان خواهد بود.
عکاسی- این جشنواره با موضوعاتی مانند رفتارشناسی که نشان دهنده رفتارهای ارتقا دهنده سلامتی یا بیماری زا-مانند تغذیه ناسالم یا ورزش و غیره- است، محیط که نشان دهنده مکان هایی برای ارتقا سلامتی –مانند خانه سالم، مدرسه سالم و غیره، زندگی با بیماری های مزمن برگزار می شود. 
همه عکاسان آماتور و حرفه ای از سراسر ایران می توانند در این جشنواره شرکت کرده و عکس هایی که به شیوه مستند ثبت شده باشند را وارد رقابت در این جشنوارده کند. هر عکاس می تواند حداکثر ۱۰ اثر تک عکس به دبیرخانه ارسال کند. آخرین مهلت ارسال عکس به این جشنواره 31 فروردین 94 است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.healthfestival93.IR مراجعه کنید.


نظر شما



نمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :