آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68463
تاریخ انتشار : 25 بهمن 1393 12:18
تعداد بازدید : 748

خبرک

بارش شدید و هوا سرد می شود بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی، آسمان کشور در روزهای آینده بارانی و در برخی مناطق برفی خواهد بود. خبرگزاری مهر به نقل از سازمان هواشناسی اعلام کرد طی امروز و فردا در برخی مناطق دامنه های جنوبی زاگرس و جنوب کشور، افزایش ابر، بارش باران، گاهی با رعد و برق وزش باد پیش بینی می شود. بر اساس همین گزارش، امروز گستره بارش ها به شرق کشور کشیده می شود و بارش ها امروز در شمال فارس و استان کهگیلویه بویر احمد و بوشهر و شرق کرمان شدت بیشتری خواهد داشت. از بعد از ظهر فردا، یکشنبه از مقدار ابرها در جنوب کشور کاسته می شود و بارش ها در شرق و شمال شرق و به صوت پراکنده در سواحل دریای خزر و نواحی مرکزی کشور ادامه می یابد که در مناطق سردسیر بارش به صورت برف خواهد بود. روز دوشنبه نیز در شمال شرق و شرق کشور بارش پیش بینی می شود. از روز سه شنبه تا پایان هفته با نفوذ جریان های سرد شمالی کاهش قابل ملاحظه دما، در نیمه شمالی کشور رخ خواهد داد.

 کاشان نامزد پایتخت کتاب ایران شد
کاشان برای پایتختی کتاب ایران در فهرست 10 نامزد نهایی معرفی به یونسکو قرار گرفت.
ایرنا- حسین معافی معاون اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کاشان اعلام کرد: شهرهای کرمانشاه، بوشهر، قم، تبریز، گنبدکاووس، شهرکرد، نیشابور، اهواز، یزد و کاشان نامزد پایتخت کتاب ایران شده اند. با توجه به اینکه یک شهر برای پایتخت جهانی کتاب توسط سازمان جهانی یونسکو معرفی خواهد شد ایران فراخوان انتخاب پایتخت کتاب ایران را براساس معیارهای یونسکو اعلام کرده است. وی ادامه داد: پایتخت جهانی کتاب، عنوانی است که همه ساله از سوی یونسکو به شهری که در راستای تقویت جایگاه کتاب و ترویج فرهنگ کتابخوانی و رعایت قانون کپی رایت فعالیت چشمگیری داشته باشد، داده می شود. 
 کمپین تبلیغاتی تغذیه صحیح در مدارس راه افتاد
معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش از راه اندازی کمپین تبلیغاتی برای ترویج تغذیه سالم در مدارس خبر داد. به گزارش ایسنا اولین اقدام این کمپین آماده سازی تابلوی آموزشی برای داخل بوفه هاست که در آن به مسوولان بوفه ها آموزش هایی داده می شود. همچنین تابلوی دیگری جهت نصب در بیرون بوفه ها برای آموزش به دانش آموزان آماده می کنیم که اکنون این مواد تبلیغاتی زیر چاپ هستند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :