آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68493
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1393 10:28
تعداد بازدید : 982

تلفن های همراه آسیبی به زنان باردار نمی زند

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار همراه اول گفت: براساس تحقیق انجام شده در تهران تلفن های همراه برای زنان باردار هیچ آسیبی نمی زند.

فناوران- وحید صدوقی در مراسم بهره برداری از پروِه های مخابراتی و فناوری اطلاعات در خراسان رضوی افزود: در این راستا میزان چگالی امواج و تششعات تلفن های همراه روی چهار هزار زن باردار در شهر تهران طی سال های اخیر بررسی شده است.
وی تاکید کرد: نتیجه این تحقیق و آزمایشات نشان داد که تلفن های همراه هیچ تاثیر منفی بر سلامت مادران باردار و نوزادان آنها ندارد.وی با بیان اینکه آسیب پذیری تششعات تلفن های همراه در هنگام فاصله زیاد با دستگاه های آنتن دهی رخ می دهد، افزود: برای پیشگیری از تششعات تلفن های همراه، مشترکان می بایست در جاده ها کمتر از موبایل استفاده کنند. به گفته وی، تششعات تلفن های همراه در جاده ها به سبب دوری از دستگاه های آنتی دهی بیشتر است.صدوقی خاطر نشان کرد: تحقیقات انجام شده نشان داده است که هر چه فاصله گوشی موبایل از دستگاه آنتن دهی BTS کمتر بوده و تقویت سیگنال وجود داشته باشد، میزان تششعات تلفن های همراه کمتر است.
وی به مشترکان تلفن های همراه توصیه کرد، اگر در جاده ها همه خانه های آنتن تلفن همراهشان پر نبود، برای پیشگیری از تششعات، حتی الامکان از موبایل استفاده نکنند. 


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :