آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68514
تاریخ انتشار : 26 بهمن 1393 10:57
تعداد بازدید : 660

بدون تیتر

بررسی های آماری از بازار مسکن نشان دهنده افزایش نسبی حجم معاملات در این بازاراست.

معاون بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام کاهش جوجه ریزی و افزایش قیمت جوجه یک روزه را دلیل افزایش قیمت گوشت مرغ در بازار عنوان کرد.
  رییس اتاق اصناف ایران  با اعلام خبر برگزاری نمایشگاه های بهاره از ششم تا پانزدهم اسفند ماه گفت: بازرسان اتاق اصناف، سازمان تعزیرات و سازمان حمایت مصرف کنندگان در مدت 10 روز برگزاری این نمایشگاه ها هرگونه تخلفی را رصد می کنند.
  آمارها نشان می دهد بیش از ۶۰ درصد جرائم مرتبط با موادمخدر و بیش از ۶ میلون نفر در کشور تحت تاثیر مواد مخدر قرار دارند و روزانه ۸ نفر در اثر مواد مخدر جان خود را از دست داده و ۷۰ نفر نیز معتاد می شوند.
  مسئولان شرکت ملی پالایش و پخش نفتی با رد اختصاص سهمیه بنزین ویژه نوروزی به مردم از آغاز ذخیره سازی بنزین برای تامین نیازهای کشور در روزهای پرمصرف اسفند ماه و ایام نوروز خبر می دهند.
  بیزینس مانیتور اعلام کرد دارایی بانک های ایرانی به رقم بی سابقه ۱۳۳۱ هزار میلیارد تومان رسید که این رقم نسبت به سال قبل رشد ۴۰ درصدی داشته است.
  به فاصله اندکی از ابلاغ بخشنامه بانک مرکزی به بانکها مبنی بر عدم پذیرش چک های بیش از 100 میلیون تومان سه بانک، دستور برای رد چک های با مبلغ بالاتر از 10 میلیون تومان یکی از آن سه بانک صادر شد.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :