آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 6861
تاریخ انتشار : 15 اسفند 1390 8:39
تعداد بازدید : 583

22 اسفندماه آخرین مهلت فرهنگیان برای رزرو اینترنتی اسکان نوروزی

طی بخشنامه ای از سوی وزارت آموزش و پرورش 22 اسفندماه آخرین مهلت فرهنگیان برای رزرو اینترنتی اسکان نوروزی اعلام شد.

روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش- وزارت آموزش و پرورش در بخشنامه‌ای اعلام کرده است: فرهنگیان متقاضی اسکان نوروزی می‌توانند به منظور اطلاع از آدرس محل استقرار پایگاه اسکان نوروزی به سایت www.eskan.medu.ir مراجعه کنند.
بنابر این گزارش در این بخشنامه مدت اسکان برای رزرو هر خانواده فرهنگی حداکثر سه روز تعیین شده و براساس این بخشنامه استرداد وجه واریزی فقط در صورت اعلام انصراف حداقل 24 ساعت قبل از تاریخ اسکان قابل برگشت است که بعد از پایان تعطیلات به شماره حساب همکار متقاضی واریز خواهد شد.
همچنین در این بخشنامه آمده اسکان اینترنتی، ویژه فرهنگیان شاغل و بازنشسته خواهد بود و پذیرش افراد براساس تعداد نفرات رزرو شده اینترنتی امکان‌پذیر است.
براساس مفاد این بخشنامه استفاده از تسهیلات اسکان برای اقوام درجه یک فرهنگی با ارایه کارت شناسایی یا معرفی‌نامه به صورت حضوری امکان‌پذیر بوده و ارایه کارت شناسایی همکاران فرهنگی از سوی اقوام یا دوستان قابل پذیرش است.
براساس این گزارش، ستاد اسکان از عصر بیست و هشتم اسفندماه 90 لغایت دوازدهم فروردین ماه 91 هر روزه از ساعت هشت صبح تا 24 دایر و پاسخگوی فرهنگیان است.
همچنین پذیرش افراد با ارایه کارت شناسایی معتبر یا معرفی‌نامه صادره از ادارات محل خدمت امکان‌پذیر می‌باشد و همراه داشتن شناسنامه نیز الزامی است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :