آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68610
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1393 11:19
تعداد بازدید : 866

دغدغه وزیر ارتباطات ایجاد دولت الکترونیکی است

سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس گفت: وزیر ارتباطات در فراکسیون رهروان ولایت عنوان کرد که مهم ترین دغدغه ما ایجاد دولت الکتروینک در کشور است و نمایندگان گله مندی خود را از فعالیت های شبکه های اجتماعی مجازی مطرح کردند.


خبرگزاری فارس- صفر نعیمی نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی درباره جلسه شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: در این جلسه که با حضور اعضای شورای مرکزی و وزیر ارتباطات برگزار شد، وزیر گزارشی را از فعالیت این وزارتخانه به نمایندگان ارایه کرد.وی افزود: وزیر ارتباطات در این جلسه گفت که همه تلاش ما بر ایجاد دولت الکترونیک در کشور است و در بخش اینترنت نیز دو مشکل عمده ما که غیرقابل قبول نیز هست، موضوع کیفیت و سرعت پایین آن است.
سخنگوی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت افزود: در این جلسه اعضای فراکسیون نیز سوالات و انتقادات خود را در خصوص نحوه واگذاری شرکت مخابرات و بخش خصوصی و نحوه فعالیت پست بانک و نیز وضعیت فعالیت شبکه های اجتماعی و. .. مطرح کردند که وزیر در این جلسه به بخشی از سوالات پاسخ داد و پاسخ به سایر سوالات را نیز به جلسات بعدی موکول کرد.
حسین گروسی عضو شورای مرکزی فراکسیون رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی نیز در این باره گفت: محمود واعظی در این جلسه توضیحاتی درباره توسعه مخابرات، تقویت پهنای باند اینترنت و ترانزیت ارتباطات به کشورهای آسیای میانه ارایه کرد.نماینده مردم شهریار در مجلس شورای اسلامی افزود: در این جلسه همچنین نمایندگان تذکراتی درباره قطعی مکرر تلفن های همراه و ضعف در توسعه تلفن ثابت دادند که وزیر ارتباطات وعده داد مشکلات موجود را برطرف کند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :