آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68623
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1393 11:33
تعداد بازدید : 829

پانزدهمین مصوبه انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران:

ثبت نام های اینترنتی تا آخر وقت کاری امروز اعتبار دارد

انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران در پانزدهمین نشست خود مصوب کرد افرادی که به صورت الکترونیکی در سامانه انتخابات ثبت نام کرده اند اما به هر دلیلی فرصت مراجعه حضوری نداشته و برگ ثبت نام دریافت نکرده اند تا پایان وقت کاری روز دوشنبه 27 بهمن ماه جاری فرصت دارند نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کنند.

فناوران- برابر مصوبه انجمن اگر این افراد تا پایان وقت کاری امروز ثبت نام خود را به صورت حضوری، قطعی نکنند، کارشان به منزله عدول از ثبت نام تلقی شده و نام آنها از بین نامزدهای انتخابات حذف خواهد شد.
در آخرین نشست انجمن نظارت بر انتخابات اتاق ایران که 25 بهمن ماه برگزار شد، دو روز کاری یعنی روزهای یکشنبه 26 بهمن و دوشنبه 27 بهمن به کلیه هیات های نظارت شهرستان ها و افراد شاکی که اعتراض خود را تسلیم دبیرخانه انجمن نظارت کرده اند برای تکمیل ثبت نام فرصت داده شد. 
در این مصوبه اعلام شده چنانچه افرادی به صورت الکترونیکی در سامانه انتخابات ثبت نام کرده اما به هر دلیلی فرصت مراجعه حضوری نداشته اند و برگه ثبت نام دریافت نکرده اند حداکثر تا پایان وقت کاری روز دوشنبه می توانند به دبیرخانه هیات نظارت اتاق مربوطه مراجعه و نسبت به ثبت نام قطعی اقدام کنند و عدم مراجعه به منزله عدول از ثبت نام تلقی می شود.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :