آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68632
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1393 11:43
تعداد بازدید : 845

بدون تیتر

وزیر خارجه کشورمان با بیان اینکه به نقش چین در رسیدن به راه حل هسته ای امیدواریم، گفت: دوستان چینی نقش خوبی را ایفا کردند و اطمینان داریم با اراده سیاسی زمینه رسیدن به توافق فراهم است.

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در حال توزیع بسته سوم غذایی هستیم و نزدیک شب عید نیز بسته چهارم را توزیع خواهیم کرد.
 رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور از اصلاح معافیت های مالیاتی خبرداد و گفت: در قانون مالیات ها، معافیت ها نظام مند و هدفمند می شود.
 معاون سازمان ملی استاندارد از ارسال گزارش کیفیت بنزین های داخلی و وارداتی به هیات دولت به صورت محرمانه خبر داد و گفت: هم بنزین های تولید داخل و هم بنزین های وارداتی مشکل کیفیت دارند.
 معاون اتحادیه بارفروشان با اشاره به کاهش قیمت خیار و سیب درختی، در مورد علل گرانی موز گفت: واردات موز تنها در انحصار ۲ تا ۳ نفر است و درحال حاضر آنها عرضه این میوه را کاهش داده اند.
 نایب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: به دولت پیشنهاد افزایش عوارض و مالیات سیگار و توتون را دادیم که حداقل ۳۰۰۰ میلیارد تومان درآمدزایی داشت، اما این رقم در نهایت با چانه زنی دولتی ها به ۲۰۰ میلیارد تومان تقلیل یافت.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :