آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 68633
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1393 11:44
تعداد بازدید : 860

عرضه سبد کامل خدمات مالی در شعب اقتصاد نوین

بانک اقتصادنوین طی سال های گذشته مدلی از خدمات بانکی در حوزه های بانکداری خرد، مجازی، شرکتی و بین الملل ارایه کرده است که این خدمات نیازهای حوزه های مختلف کسب و کار را پوشش می دهد به همین دلیل با استقبال مشتریان همراه بوده است.

روبط عمومی بانک اقتصاد نوین - مدیرعامل بانک اقتصادنوین گفت: بانک اقتصادنوین به عنوان نخستین بانک خصوصی کشور طی سال های گذشته مدلی از خدمات بانکی در حوزه های بانکداری خرد، مجازی، شرکتی و بین الملل ارایه کرده است که این خدمات نیازهای حوزه های مختلف کسب و کار را پوشش می دهد به همین دلیل با استقبال مشتریان همراه بوده است. حسن معتمدی در جمع معاونان شعب تهران این بانک گفت: در حال حاضر این خدمات از کانال های متنوعی به مشتریان ارایه می شود، که طبق برنامه ریزی صورت گرفته به زودی انواع خدمات بانک اقتصادنوین از طریق کانال واحد به مشتریان ارایه خواهد شد. وی “شعبه” را به عنوان تنها واحد ارایه خدمات متنوع بانک اقتصادنوین برشمرد و اظهار داشت: توجه به ارایه تمام خدمات از طریق شعبه به عنوان مزیت پایدار بانک زمینه را برای تمایز بانک فراهم می کند ضمن اینکه شعب بانک اقتصادنوین این توان را دارند که خدمات بانکی را به بهترین شکل ممکن ارایه کنند.
معتمدی در ادامه با بیان اینکه اقتصادنوین در حال حاضر انواع خدمات مورد نیاز مشتریان را ارایه می کند، افزود: در بخش خدمات پولی بانک انواع خدمات مورد نیاز مشتریان را تامین می کند، در سایر بخش ها از جمله تامین مالی نیز شرکت های تحت پوشش بانک خدمات متنوعی ارایه می کنند که شرکت لیزینگ اقتصادنوین و تامین سرمایه نوین از جمله این شرکت ها هستند. وی گفت: در حوزه بین الملل نیز علاوه بر مدیریت بین الملل بانک، شرکت خدمات ارزی و صرافی بانک اقتصادنوین حضور دارد و خدمات مورد نیاز مشتریان را تامین می کنند.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :