آخرین اخبار
facebook Telegram RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی
کد خبر : 69861
تاریخ انتشار : 10 اسفند 1393 10:59
تعداد بازدید : 1140

سلجوقی: از نظر فلسفی همه موافقند!

کسی ادعای ادغام الکامپ و تلکام را تایید نمی کند

هفته گذشته یکی از مدیران وزارت ارتباطات، در گفت وگو با فارس اعلام کرد که نمایشگاه های الکامپ و تلکام از سال آینده ادغام می شوند و با توجه به همزمان شدن این دو نمایشگاه، مدت زمان برگزاری آنها به بیش از چهار روز افزایش خواهد یافت. اما مجری تلکام و مسوولان شرکت نمایشگاه ها در این زمینه اظهار بی اطلاعی می کنند.


ایتنا- خسرو سلجوقی، عضو هیات عامل شرکت فناوری اطلاعات ایران، ادعا کرد که در پی مذاکراتی، نظر مثبت طرفین برگزار کننده این دو نمایشگاه، جلب شده و هر دو طرف با این همزمانی و ادغام موافقت کامل به عمل آورده اند. 
اما مجری نمایشگاه تلکام در مورد این ادعا اظهار 
بی اطلاعی کرده است. این در حالی است که با توجه به قرارداد بلند مدت شرکت مجری با شرکت نمایشگاه های بین المللی طبیعی است که هرگونه تصمیم به تغییر در شیوه برگزاری به مجری اطلاع داده شود. 
همچنین پرسش از بخش های مختلف شرکت نمایشگاه های بین المللی مانند معاونت امور نمایشگاهی، مدیریت امور نمایشگاه های داخلی، امور کسب مجوز و مدیریت برنامه ریزی و اطلاع رسانی، نشان داد که «هیچ کس اطلاعی از این موضوع ندارد.»
البته بخش اطلاع رسانی علاوه بر تکذیب خبر، افزود که اگر چنین موضوعی صحت داشت، حتما در اسرع وقت در سایت شرکت سهامی نمایشگاه ها اصلاح صورت می گرفت و اطلاع رسانی می شد.
این در حالی است که مطابق اطلاعات منتشره در سایت این شرکت، نمایشگاه تلکام همانند سال های گذشته و توسط مجری ثابت آن، در فاصله چهارم تا هفتم مهر ماه 1394 برگزار خواهد شد. نمایشگاه الکامپ نیز به سیاق سال های قبل، توسط مجری “نامعلوم” و در فاصله بیست و سوم تا بیست و ششم آذر ماه 1394 برگزار خواهد شد. بنابراین مشخص نیست که طرف های مورد اشاره در سخنان سلجوقی مبنی بر مذاکره و «جلب توافق» دقیقا چه کسانی بوده اند.
البته سلجوقی صرفا به این توضیح اکتفا کرده که: 
«...از لحاظ فلسفی همه فعالان این موضوع را پذیرفته اند و ادغام قطعی شده و برای روش اجرا باید هماهنگی صورت گیرد...»
گفتنی است موضوع ادغام دو نمایشگاه مهم حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات کشورمان یعنی الکامپ و تلکام طی سال های اخیر چندین بار به شکل ادعا و یا درخواست مطرح شده که هر بار نیز ناموفق بوده است، اما تا جایی که سوابق این موضوع نشان می دهد، تاکنون هیچ کس ادعای مذاکره با همه طرف ها و جلب رضایت و توافق کامل آنها را نداشته است.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :